Strony internetowe Gorzów Wielkopolski ⇒ budowa stron WWW ❤⇐
 

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski


Pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojego biznesu w sieci?Zacznij współpracować z nami. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów stron internetowych dla klientów z całej Polski, ale nawet z Europy.
Szukasz firmy z Gorzowa Wielkopolskiego, która zajme się zbudowaniem strony internetowej? Już nie musisz, masz M16.pl!
Cena standardowej strony to 1700 zł netto. Wrażenie na klientach? Bezcenne! :)Najwyższa pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojej firmy w sieci?


Zacznij współpracować z M16.pl. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo serwisów internetowych dla kontrahentów z całej Polski, ale również z Europy.
Szukasz firmy z Gorzowa Wielkopolskiego, która zajme się zbudowaniem strony internetowej? Już nie musisz, masz nas! Koszt standardowej strony internetowej to 1700zł netto. Wrażenia klientów? Niezapomniane! :)parallax background
 

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dla stron internetowych

Ile kosztuje zaprojektowanie strony WWW internetowa w Gorzowie Wielkopolskim?

Cena strony WWW przede wszystkim zależy od jego rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Standardowa kwota za stronę to 1700 zł netto. W tej kwocie otrzymasz nowoczesną, dopasowaną do urządzeń mobilnych, z systemem zarządzania treścią i świetnym wyglądem.
Zapytaj o wycenę -> Wycena budowy strony internetowej

Kto dodaje podstrony?

Dodanie ustalonej wcześniej ilości podstron zawsze leży po naszej stronie, łącznie z przygotowaniem odpowiednich widoków, żeby wyglądało to ładnie, przejrzyście i czytelnie, w końcu będzie to wizytówka Twojej firmy.. Jeśli pojawią się nowe podstrony jeszcze podczas budowy serwisu lub po jego oddaniu możemy również je dodać (umowa na budowę strony internetowej zawiera do 5 godzin prac dodatkowych), lub możesz zrobić to we własnym zakresie. WordPress jest bardzo intuicyjny, dodanie nowych podstron lub edycja istniejących nie sprawia problemów największemu laikowi, a jeśli jednak jakieś problemy się pojawią, zawsze jesteśmy do dyspozycji.

Przez jaki okres mogę liczyć na wasze wsparcie?

Naszych klientów wspieramy cały czas, ale jeśli to ma dotyczyć jakiś czasochłonnych zajęć, dostępne godziny „pobieramy” z puli wsparcia technicznego lub liczby wynikającej z umowy stworzenia strony www. W przypadku wykupienia supportu na nasze wsparcie można liczyć przez cały okres trwania pakietu.

Czy mogę rozbić płatność na raty?

Płatność za stronę standardowo rozbijamy na dwie raty, przed podjęciem prac i po oddaniu strony (50/50), ale na życzenie możemy rozbić kwotę nawet na 12-cie miesięcy.


Accounts

Free Trial

Storage

Sub-domains

Sub-domains

Your Text

Your Text

Your Text

Your Text

ILOŚĆ PODSTRON

FORMULARZ KONTAKTOWY

RESPONSYWNOŚĆ

CMS (EDYTOR TREŚCI)

PRZYGOTOWANIE PIERWSZEJ KAMPANII GOOGLE ADS

DOSTOSOWANIE DO RODO

OPTYMALIZACJA DO SEO

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI RATALNEJ

950 zł

NETTO

1 (onepage)

3 miesiące

1700 zł

NETTO

do 8

6 miesięcy

2500 zł

NETTO

do 25

9 miesięcy


950 zł netto
1700 zł netto
2500 zł netto
Ilość podstron
1 (onepage)
do 8
do 25
Formularz kontaktowy
Responsywność
Bezpłatne wsparcie techniczne
3 miesięcy
6 miesięcy
9 miesięcy
CMS
Przygotowanie pierwszej kampanii Google Ads
Dostosowanie do RODO
Optymalizacja do seo
Możliwość płatności ratalnej
 • Dobry i co najważniejsze szybki kontakt telefoniczny jak i mailowy, firma podejmuje się różnych wyzwań nie tylko z zakresu branży internetowej (kubki, plakaty, ulotki, pieczątki itp.). Proponują konkretne rozwiązania oraz sposoby realizacji, dokładność co do najmniejszych szczegółów. Wysoka jakość produktów, godna polecenia cena jak i szybkość realizacji zamówień. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz i polecam
  Jakub Pysz
  IF Infernal
 • Polecam w 100%. Agencja wykazała się sporą cierpliwością - testowała różne rozwiązania, podsuwała pomysły i praktycznie zawsze była pod telefonem. Podziękowania należą się zwłaszcza Pani Izie, która znosiła wiele telefonów i maili:)
  Wirginia Drabek-Szuba
  LOXA
 • Mega profesjonalne podejście do klienta, idealne wykonanie strony, firmowego logo,wizytówek, a dzięki możliwości wyboru PAKIETÓW, ogromna oszczędność. Lepiej trafić nie można.
  Łukasz Hampel
  Eu-Dent
 • Nasza strona internetowa powstała w szybkim tempie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Stały kontakt telefoniczny i mailowy pozwolił na dopracowanie strony od ogólnego zarysu po drobne szczegóły. Pozostałe pytania i kwestie niejasne zostały omówione na prezentacji z prowadzenia witryny. Szczerze polecamy.
  Willa Martini

Strony WWW to nasza specjalność,
zobacz ostatnie realizacje i skontaktuj się czym prędzej!

3(4)3(4)

Kto będzie pracował na Twoją nową stroną internetową


 


Zaufali nam

Masz jeszcze jakieś pytanie?

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Bezpłatna wycena!

Skoro jesteś już w tym miejscu i wiesz że potrzebujesz wsparcia w świecie marketingu internetowego, napisz do nas bezpośrednie zapytanie o wycenę!


2(6)2(6)

Zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin, ale może się zdarzyć, że będziemy potrzebować dwóch dni roboczych na odpowiedź

Ostatnia aktualizacja