Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski

Szukasz firmy z Gorzowa Wielkopolskiego, która buduje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Profesjonalna strona internetowa to świetny sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Gorzów Wielkopolski

Strony internetowe
Gorzów Wielkopolski

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na wzrost dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Twoją markę z najlepszej strony.

  • jasno określone zasady współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony www dla Klientów z Gorzowa Wielkopolskiego

Tworzenie serwisów www Gorzów Wielkopolski to twórcza praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy wykonać innowacyjną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też stworzenia contentu.

Projektowanie stron Gorzów Wielkopolski

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy tworzeniu stron www będzie czerpał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najlepsza strona www (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Strony www to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Przekonaj się, że projektujemy strony internetowe Gorzów Wielkopolski, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Gorzów Wielkopolski

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Gorzów Wielkopolski tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Gorzów Wielkopolski dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Gorzów Wielkopolski

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny oraz utrzymanie strony na serwerze też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co następnie ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe instytucje w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja interaktywna projektujemy strony, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami