Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Poręba

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Poręby, która tworzy serwisy internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Dobrze zoptymalizowana strona www to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w Internecie, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Poręba

Strony internetowe
Poręba

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Poręby i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasno określone warunki współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Poręby

Tworzenie stron www Poręba to twórcza praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i intuicyjna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieskończoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować responsywną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też stworzenia contentu.

Projektowanie stron Poręba

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu stron internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz funkcjonalnej strony www?

Strony internetowe to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Poręba, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Poręba

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Poręba tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Poręba dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.
strony i sklepy internetowe Poręba

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Opcji na wypromowanie strony www jest wiele, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja SEO/SEM tworzymy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i funkcjonalna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną świetnie dopasowaną do ich oczekiwań — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami