Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Ciechocinek

Chcesz rozpocząć współpracę z firmą z Ciechocinka, która zajmuje się tworzeniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo masz M16.pl! Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to dobry sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Ciechocinek

Strony internetowe
Ciechocinek

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na wzrost przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Ciechocinka i okolic. Skontaktuj się z nami — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Ciechocinka

Projektowanie stron www Ciechocinek to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i nowoczesna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować profesjonalną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, a także napisania tekstu.

Projektowanie stron Ciechocinek

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy projektowaniu stron www będzie korzystał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę internetową, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą wygląd strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (czy też sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt stworzenia strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Strony internetowe to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo tworzymy skuteczne strony internetowe Ciechocinek, które znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Ciechocinek

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć nowoczesną stronę internetową? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Ciechocinek tworzymy też intuicyjne sklepy internetowe Ciechocinek dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Ciechocinek

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na wypromowanie strony www jest sporo, stąd już na etapie projektowania strony internetowej bardzo istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja SEO/SEM projektujemy serwisy, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i intuicyjna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną idealnie dobraną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami