Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Ciechocinek

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w internecie. Zadbaj o dobry start. Stworzenie sklepu internetowego zleć doświadczonym osobom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo projektów stron dla Przedsiębiorców z całej Polski, a nawet z Europy.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w Internecie!

sklepy internetowe Ciechocinek

Sklepy internetowe
Ciechocinek

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Zazwyczaj cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Ciechocinku

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Witrynę sprzedażową tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To nowoczesny moduł, który pozwala na łatwą edycję nawet w przypadku wielu kategorii produktów.

sklepy internetowe Ciechocinek

Sklep www dopasowany do Twoich wymagań

Budowanie sklepu www to skomplikowany proces. Dedykowany sklep www wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie projektu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz dopasowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie witryny do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian omawiamy z Klientem. Wykonane przez nas sklepy www umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Ciechocinek

Sklepy internetowe — ważne informacje

W Ciechocinku konkurencyjna firma pewnie inwestuje w jakość odświeżenie lub tworzenie serwisów e-commerce, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Przedstaw się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy internetowe opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wyobrażeń właściciela firmy i potrzeb określonej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Zobacz, jakie to proste z responsywnym portalem sprzedażowym!

Tworzenie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać wytyczne Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na natychmiastowych efektach? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Ciechocinku

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Ciechocinek

usprawnienie procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Ciechocinek

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Ciechocinek

wygoda konsumentów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Ciechocinka i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu online to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Ciechocinek, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, jednak dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu i specyfiki konkretnego rynku. Przede wszystkim trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Ciechocinek” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i wygodna w obsłudze. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu witryny internetowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, zmieniać treści, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Ciechocinek

Budujemy intuicyjne witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy www zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do sprawdzenia.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować również możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami