Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Włocławek

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do Klientów z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie sklepu online zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do współpracy. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już bardzo dużo projektów stron dla Przedsiębiorców z całego kraju, a także z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Włocławek

Sklepy internetowe
Włocławek

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Konieczne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Standardowo cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Włocławku

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Integracja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Witrynę do sprzedaży tego typu prosto można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To nowoczesny system, który umożliwia prostą edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktów.

sklepy internetowe Włocławek

Sklep online dostosowany do Twoich wymagań

Budowanie sklepu internetowego to proces złożony. Nowoczesny sklep online wymaga współpracy naszych pracowników z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie layoutu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też dopasowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego widoku i wprowadzeniu produktów czas na testowanie serwisu do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy internetowe pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Włocławek

Sklepy www — istotne informacje

W Włocławku Twoja konkurencja pewnie inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeżeli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Przedstaw się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy online zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb konkretnej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Zobacz, jakie to banalnie proste z dedykowanym sklepem online!

Tworzenie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na błyskawicznych efektach? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Włocławku

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do większej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Włocławek

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Włocławek

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Włocławek

komfort Klientów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Włocławka i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie www, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu www to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić dowolne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Włocławek, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz dokładny budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i sposobu działania konkretnej branży. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Włocławek” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i wygodna w użytkowaniu. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma też pozytywny wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Włocławek

Tworzymy proste w edycji portale z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek tworzymy sklepy www zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy także możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami