Agencja interaktywna Włocławek

 
Tak! Nasza Agencja Interaktywna obsługuje Klientów na terenie Włocławka i okolic.
Dostarczamy kompleksowych rozwiązań marketingowych dla firm z sektora MŚP. Co najbardziej doceniają Klienci z Włocławka przy współpracy z nami? Przede wszystkim kompleksowość działań, szybki kontakt i skuteczność zlecanych zadań.
Siedziba naszej agencji znajduje się na Śląsku, ale od 10-ciu lat realizujemy kampanie zarówno na terenie Włocławka oraz całej Europy.
Jesteś na naszej stronie, więc jak widać, nasz marketing działa. Najwyższa pora by zrobić to samo dla Twojej firmy.
Skorzystaj z formularza kontaktowego obok, lub wypełnij bezpłatną wycenę w górnym pasku menu, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Napisz do nas!


   
  Jesteśmy gotowi do działania Dostęp do kompletnego działu reklamowego w cenie jednego etatowego pracownika? Tak to właśnie działa!:)

  DLACZEGO MY?

  Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa specjalistów, którzy nadal chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania, które sprawdzają na sobie (w końcu my też potrzebujemy dobrego marketingu internetowego. A jeśli to czytasz to znaczy, że działa!) i w końcu kiedy mamy pewność, że są dobre, wdrażamy je swoim Klientom.

  Każdy u nas w firmie jest szpecem w swojej dziedzinie dlatego pilnuje swojej działki, ale to nie oznacza, że wspólnie nie robimy burzy mózgów! Właśnie nie!, każdy nowy pomysł tworzymy wspólnie, planujemy, organizujemy i co cztery tygodnie analizujemy wyniki.

  Kompleksowa obsługa reklamowa

  Jako agencja reklamowa tworzymy wielkobudżetowe kampanie dla dużych marek, ale i kampanię na Facebooku lub strony internetowe, kampanie Ads. Profesjonalnie wykonane strony internetowe witryna to twarz każdej firmy, dlatego warto powierzyć tworzenie stron internetowych w ręce naprawdę dobrego grafika. Wymyślimy spójną kolorystycznie stronę, która przyciągnie uwagę nowych Klientów. Zadbamy też o reklamę zewnętrzną firmy. Zaprojektujemy wszystkie przydatne materiały reklamowe od wizytówek po plakaty, które służą identyfikacji wizualnej. Masz auto służbowe? Oklejanie samochodów to kolejny sposób, aby Twoja marka stała się rozpoznawalna.

  Co możemy Ci zaproponować
   
  Nasza agencja interaktywna ma bardzo szeroki zakres usług, abyś mógł w jednym miejscu zlecić całą opiekę nad domeną. Na początku zbadamy Twoją konkurencję, aby wiedzieć ile musimy na początek zrobić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze określić miesięczny budżet na rozruch Twojej firmy.
   
  Jak znaleźć dobrą agencję interaktywną w Włocławku?

  Na pewno warto podjęcie współpracy z agencją marketingową z innego miasta. Coraz częściej w naszych czasach kontakt meilowy lub telefoniczny może zupełnie wystarczyć, a biorąc pod uwagę , że szukamy specjalistów w dziedzinie działań w Internecie, ten sposób kontaktu może okazać się wygodnym rozwiązaniem.

  Dlaczego strona internetowa jest taka ważna
   

  Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy i bardzo trudno wykonać ją bez odpowiednich umiejętności. Warto oddać to w ręce naprawdę dobrego grafika, który stworzy spójną kolorystycznie platformę, do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkowników

  Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Jeżeli nie otrzyma od razu tego, czego szuka to z pewnością kliknie przycisk "wróć i przejdzie do naszych konkurentów. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

   

  Często można wyszukać w Internecie odnośnie agencji interaktywnych. Internauci, czyli potencjalni Klienci często nie wiedzą co tak naprawdę ma do zaproponowania taka agencja.  Samo wyrażenie Agencja Interaktywna jest dla wielu osób bardzo tajemniczym stwierdzeniem, które nic nie wnosi więc nie wiadomo o co dokładnie chodzi. Agencje interaktywne to innymi słowami agencje reklamowe. Są to brandy, gdzie zainteresowany udaje się kiedy firma nie zarabia, nie posiada identyfikacji wizualnej w Internecie lub nie ma pomysłu na reklamę

  Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

  Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

  Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

  Interesują Cię jednak szybkie efekty?
  Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
  Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
  Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

  Najczęściej zadawane pytania przez
  Klientów z Włocławka i okolic

   

  Czy projektujecie sklepy internetowe lub strony internetowe?

  Tak! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Strony internetowe oraz sklepy internetowe muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania, dlatego też nasza agencja interaktywna dba dosłownie o każdy szczegół przy działaniach z naszymi klientami.

   

  Jak wygląda raport z kampanii reklamowej?

  Nasze prace przy budżecie 1000-3500 zł raportujemy minimum raz w miesiącu. Pełny raport wysyłamy na początku kolejnego miesiąca z podsumowaniem, komentarzami oraz dalszym harmonogramem. Każdy nasz klient ma dostęp do własnego raportu generowanego "w locie" z elementów kampanii takich jak: Google Ads, Google Analytics, Pozycjonowanie, LinkBuilding.


   

  Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

  Jesteśmy agencją interaktywną w której każdy nasz klient jest objęty kompleksową obsługą i otrzymuje dużo więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla wszystkich kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


   

  Co pomaga w tworzeniu identyfikacji wizualnej?

  Jeżeli prowadzisz lokalny biznes, Twoja firma musi wyróżnić się wśród uliczek i innych salonów, a wspomoże Cię w tym reklama zewnętrzna. Identyfikacji wizualnej służą różne gadżety reklamowe np. wizytówki, ulotki lub oklejanie samochodów. Coraz więcej osób wyszukuje w Google agencja interaktywna Włocławek, nic dziwnego - wszyscy wiedzą, że prawidłowa reklama jest dźwignią handlu. Żeby pomóc Twojej identyfikacji wizualnej, ważna jest nie tylko reklama zewnętrzna. Również wewnątrz salonu musisz zadbać o właściwy dobór dekoracji np. litery przestrzenne. Bez obaw wybierając naszą agencję interaktywną, już nie musisz martwić się poszukiwaniem drukarni, zajmujemy się w całości projektem i wydrukiem. Nasi Klienci najczęściej wybierają druk cyfrowy i bardzo popularny druk wielkoformatowy. Oczywiście, nie można zapomnieć o projekcie strony internetowej, gdy Twój biznes rozwinie się lokalnie - możesz przejść do marketingu internetowego i działać na szerszą skalę. Rozumiemy, że może brzmieć to dla Ciebie skomplikowanie, dlatego też jako agencja interaktywna oferujemy kompleksową pomoc i z miłą chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku łącznie z naszą argumentacją, która udowodni, że jedyną dobrą agencją interaktywną podczas Twoich poszukiwań jesteśmy my, m16


   

  Czy tworzycie strony internetowe?

  Oczywiście! Aktualnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie nie korzystają z kanałów Social Media. Wyszukując produktów lub usług w Google nie znajdą Twojej działalności, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Dodatkowo dzięki stronie internetowej poprawia się identyfikacja wizualna (świadomość marki) na rynku branżowym. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia public relations”- tworzenia relacji i lepszego poznawania Klientów. Projektowanie stron internetowych to tylko mała cząstka tego, czym się zajmujemy, jesteś ciekawy co jeszcze możemy Ci zaproponować? Nasza oferta stoi przed Tobą otworem!

  9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

  Przez ostatnie kilka lat ciężko pracowaliśmy, by utworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Utworzyć "agencję reklamową" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług SEO/SEM, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji reklamowych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię samego z problemami, to skontaktuj się z nami.
  JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

  Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
  aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

  UCZESTNICZYLIŚMY W :
   

  Zaufali
  nam