Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Chełm

Proponujemy prowadzenie kompleksowych działań w ramach kampanii SEM. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie stron, kampanie Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod SEO, prowadzenie kont w mediach społecznościowych, wydruki i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Chełma najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, stały kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Chełm

Agencja interaktywna
Chełm

Co możemy zrobić?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe. Jeżeli coś nie wchodzi w zakres naszych prac, to wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Standardowo decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować natychmiast po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Chełm to cięższy orzech do zgryzienia, ale standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Chełmie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja interaktywna do zadań specjalnych

Własny dział reklamy w cenie jednego pracownika na etacie? Tak to właśnie działa! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dopasowanie działań SEO/SEM pod wybraną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci szybsze dotarcie do nowych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez odpowiednie przedstawienie Twojej firmy w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Chełm

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna z Chełma

Fachowa pomoc

interaktywna agencja Chełm

indywidualnA ofertA

Najpopularniejsze działania w naszej agencji kreatywnej

agencja Chełm

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy potrzebne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy ruch na Twojej stronie.

agencja interaktywna Chełm

Funkcjonalna strona internetowa i sklep www

Stworzymy dla Ciebie unikalny, przyciągający uwagę motyw, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając świetne wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

interaktywna agencja Chełm

Kampania Google Ads

Zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszej pracy zwiększysz widoczność swojej firmy w sieci i przyciągniesz nowych Klientów jeszcze szybciej.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą skuteczniejsze, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz sprzedaż. Dopilnujemy wszystkiego – od stworzenia strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wyników.

agencja interaktywna Chełm

Wydruki

Spójny wizerunek marki to podstawa. Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Cię spośród konkurencji i przyciągną uwagę Klientów.

agencja Chełm

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i zobacz, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć sprzedaż.

agencja reklamowa Chełm

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa specjalistów, którzy od razu przyswajają wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w mediach społecznościowych czy reklamie wizualnej.

Zajmujemy się kompleksową obsługą działań marketingowych, dlatego możemy przejąć całą opiekę nad Twoją stroną internetową, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zoptymalizować reklamy w Chełmie.

Nasza agencja interaktywna znajduje się na Śląsku, ale od wielu lat realizujemy kampanie na terenie całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Chełmie? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy ustalić przez wiadomości mailowe bądź rozmowy telefoniczne. Zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Kompleksowa obsługa marketingowa

Jesteśmy profesjonalną agencją marketingową, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Zrealizujemy kampanie reklamowe dostosowane do rynku oraz specyfiki Klienta. Na start sprawdzimy Twoją największą konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zaplanować przewidywany budżet na reklamę Twojego przedsiębiorstwa. Po podpisaniu umowy co miesiąc przesyłamy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi w naszej agencji. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy portale internetowe – stworzymy spójną kolorystycznie {domenę}, która zainteresuje potencjalnych Klientów. Możemy zaoferować Ci też prowadzenie kont firmowych w SM, a dodatkowo zadbamy o reklamę zewnętrzną Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie potrzebne materiały reklamowe od wizytówek po broszury, plakaty oraz druki wielkoformatowe. Odezwij się do nas, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się zauważalna.

Intuicyjne strony internetowe

Odpowiednio stworzona strona www to wizytówka każdej firmy, dlatego wykonanie stron internetowych warto powierzyć specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie platformę, a do tego innowacyjną i prostą w obsłudze. Przedstawimy Ci najlepsze technologie, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi potencjalnego Klienta. Warto więc skorzystać z pomocy autora tekstów SEO, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja interaktywna ma status certyfikowanego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w optymalizowaniu reklam w Google dla firm. Poznaj szczegóły.

agencja reklamowa Chełm

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Chełma i okolic

Oczywiście, że tak! Jako agencja interaktywna zajmujemy się tworzeniem innowacyjnych sklepów internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Nowoczesne portale internetowe i sklepy online muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania, więc też nasza agencja interaktywna Chełm dba o każdy detal przy działaniach z naszymi Klientami.
Planowanie stron internetowych to tylko mały element tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś ciekawy, co jeszcze możemy Ci zaoferować? Nasza oferta stoi przed Tobą otworem!

Jesteśmy agencją kreatywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany team, który będzie czuwał nad realizacją planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoja firma musi się wyróżniać, dlatego spójna strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci działać na większą skalę. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — warto pomyśleć o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie prawdziwych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy doradztwem i z chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — wystarczy zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie będzie tak skuteczna, jak zespół, który codziennie ma ze sobą kontakt. Jeżeli zależy Ci na stałym kontakcie oraz gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami