Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Chełm

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko będzie Cię rozumiał, ale będzie też umiał przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Chełmie to nie tylko grupa specjalistów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy wynieść Twój biznes na sam szczyt!

Wszystko, co związane z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Rozpoczynając od zaprojektowania logo i stworzenia strony internetowej na kampanii reklamowej oraz wsparciu technicznym kończąc.

agencja marketingowa Chełm

Agencja marketingowa
Chełm

Co możemy zrobić?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować od razu po starcie kampanii. Pozycjonowanie Chełm wymaga więcej czasu, jednak standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Chełmie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Chełm

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotowy do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i content marketing, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Chełm jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Chełma współpracując z nami?

agencja marketingowa Chełm

kompleksowe działania reklamowe

agencja marketingowa z Chełma

szybki kontakt

marketingowa agencja Chełm

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś lepszego niż schematyczne podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, przykuje uwagę odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać M16.pl w Chełmie?

Nieograniczona kreatywność

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – nasza kreatywność to paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając innowacyjne strategie, które pozwolą wybić się Twojej marce na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy kampanie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Świat marketingu jest dynamiczny, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Szybko reagujemy na nowości, dostosowując strategie marketingowe do bieżących potrzeb branży i wymagań Twojej firmy. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś z Chełma, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność pozwala na dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony www nieprzynoszące żadnych efektów jest bardzo łatwo, podobnie jak zebrać parę osób do pracy zdalnej i rozdysponowywać im zadania. Jednak taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” budżetowych rozwiązań, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących efektach, dobrym kontakcie, gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, zostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Chełm ma zapewnić Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak tego dokonać.

agencja marketingowa Chełm
agencja marketingowa Chełm

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy politykę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Chełm i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampani.

agencja marketingowa Chełm

Agencja marketingowa Chełm

Nasza agencja marketingowa to nie tylko eksperci, to również osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte szlaki i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna online i offline. Niezależnie od tego, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami