Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Chełm

Poszukujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Chełm

Pozycjonowanie
Chełm

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to uzależnione od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Chełmie

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i szybkość działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Zdecyduj się na naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Chełm”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Chełma, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Chełma na frazy kluczowe powiązane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Tobie.

W przypadku gdy konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Chełm to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Chełm
pozycjonowanie stron Chełm

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” jest łatwo, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Chełm. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Chełm
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Chełmie
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Chełmie
Ważne!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Chełm
Kogo pozycjonujemy w Chełmie?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Chełm

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie działania jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Chełm
Tworzenie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Chełmie - postaw na marketing internetowy!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na promocję swojej firmy w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Niezależnie od tego, czy masz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Chełma i okolic

Przewagą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do aktualnych potrzeb marketingowych firmy. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które wyświetlają się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Chełm, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale co najważniejsze należy to robić rozsądnie. Mamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Chełm to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Początkowo trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Chełm. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę za usługę SEO w Chełmie? Będzie to zależne od kilku zmiennych – frazy kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań wybieramy więcej fraz, po to, aby dopasować te, które będą najefektywniejsze oraz takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu wartościowych contentu. Stworzymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu wyświetlania reklam regionalnie np. wyłącznie Chełma i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Chełm), z pewnością uzyskamy zwrot z kampanii.