Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Sanok

Poszukujesz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu online w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Sanok

Pozycjonowanie
Sanok

Jaki budżet

Koszt kampanii jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jak bardzo jest rozwinięta konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekty?

Jest to uzależnione od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Sanoku

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiane są drogą mailową, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Sanok”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Sanoka, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Sanoka na frazy kluczowe powiązane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojej firmie.

Jeśli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, po to, by inni oglądali Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś wreszcie został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Sanok to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Sanok
pozycjonowanie stron Sanok

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Sanok. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej informacji 

pozycjonowanie stron internetowych Sanok
W jakim systemie pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Sanoku
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Sanoku
Ważne!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w sami, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Sanok
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Sanok

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Sanok
Projektowanie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Sanoku - postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w danym regionie. Przez odpowiedni dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Sanoka i okolic

W SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy od razu zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które pokazują się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Sanok, wiąże się z narastającymi kosztami i większą ilością czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Za pomocą wypracowanych w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie wyraźnie polepszyć wyniki naszych Klientów, za czym idą wysokie sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Sanok to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności docieramy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Sanok. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Sanoku? Będzie to uzależnione od kilku zmiennych – frazy kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość fraz, żeby dobrać te, które będą najefektywniejsze oraz takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu odpowiednich contentu. Założymy dla Ciebie również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego będzie reklama płatna w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dopasowania zasięgu pokazywania się stworzonych reklam lokalnie np. wykluczenie Sanoka i sprawniejszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google nad stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Sanok), na pewno osiągniemy zyski z kampanii.