Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski

Pozycjonowanie
Ostrów Wielkopolski

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Ostrowie Wielkopolskim

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy drogą mailową, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Ostrowa Wielkopolskiego, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Ostrowa Wielkopolskiego w kategorii fraz kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojemu biznesowi.

W przypadku gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Napisz do nas, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Ostrów Wielkopolski to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Ostrów Wielkopolski
pozycjonowanie stron Ostrów Wielkopolski

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, ale tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Ostrów Wielkopolski. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej informacji 

pozycjonowanie stron internetowych Ostrów Wielkopolski
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy wszelkie nowości w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się techniki szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Ostrowie Wielkopolskim
Przejrzyste warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Ostrowie Wielkopolskim
Uwaga!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Ostrów Wielkopolski
Kto powinien skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski
Tworzenie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Ostrowie Wielkopolskim - postaw na marketing online!

Nie wiesz, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w danym regionie. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest perfekcyjne dopasowanie budżetu do aktualnych potrzeb promocyjnych. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy od razu zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które znajdują się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Ostrów Wielkopolski, jest powiązane z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozważnie. Dzięki wypracowanym przez lata standardom, możemy wyraźnie poprawić wyniki naszych Klientów, za czym idą zdecydowane sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Ostrów Wielkopolski to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Ostrów Wielkopolski. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch się zwiększa – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Ostrowie Wielkopolskim? Do tego, by to zweryfikować, należy wziąć pod uwagę trzy warunkowe – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość fraz, żeby dopasować te, które staną się najefektywniejsze oraz takie, które posiadają największy potencjał szybszego zysku dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie wartościowych contentu. Założymy dla Twojej firmy też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego będzie reklama płatna w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dopasowania zasięgu wyświetlania stworzonych reklam lokalnie np. wykluczenie Ostrowa Wielkopolskiego i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad konkurencją. Gdy wyświetlamy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski), na pewno możemy liczyć na zwrot z kampanii.