Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Grodzisk Mazowiecki

Poszukujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Grodzisk Mazowiecki

Pozycjonowanie
Grodzisk Mazowiecki

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jak bardzo jest rozwinięta konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Grodzisku Mazowieckim

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy drogą mailową, a także telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Trafiłeś na tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Grodzisk Mazowiecki”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Grodziska Mazowieckiego, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Grodziska Mazowieckiego w kategorii fraz kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojej firmie.

Jeśli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Napisz do nas, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! To jest idealny czas, byś w końcu został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Grodzisk Mazowiecki to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Grodzisk Mazowiecki
pozycjonowanie stron Grodzisk Mazowiecki

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, jednak tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak działa nasza agencja interaktywna Grodzisk Mazowiecki. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Grodzisk Mazowiecki
Jak pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Grodzisku Mazowieckim
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Grodzisku Mazowieckim
Ważne!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Grodzisk Mazowiecki
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Grodzisk Mazowiecki

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie działania jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Grodzisk Mazowiecki
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Grodzisku Mazowieckim - postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy masz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

W SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania należy czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które znajdują się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Grodzisk Mazowiecki, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Dzięki wypracowanym przez lata standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie poprawić wyniki Klientów, którzy się na nas zdecydowali, co powoduje wysokie sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Grodzisk Mazowiecki najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w wynikach organicznych, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Grodzisk Mazowiecki. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Grodzisku Mazowieckim? Aby dokładnie to zweryfikować, należy wziąć pod uwagę trzy czynniki – frazy kluczowe, strony konkurencyjne i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, żeby dopasować te, które staną się najefektywniejsze oraz takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego będzie płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji dopasowania zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wyłącznie Grodziska Mazowieckiego i szybszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google nad konkurencją. Gdy pokazujemy się na najważniejsze słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Grodzisk Mazowiecki), na pewno możemy liczyć na zwrot z kampanii.