Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Aleksandrów Kujawski

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Aleksandrów Kujawski

Pozycjonowanie
Aleksandrów Kujawski

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to uzależnione od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Aleksandrowie Kujawskim

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Zdecyduj się na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Aleksandrów Kujawski”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Aleksandrowa Kujawskiego, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Aleksandrowa Kujawskiego w kategorii fraz kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojemu biznesowi.

Jeżeli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś wreszcie został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Aleksandrów Kujawski to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Aleksandrów Kujawski
pozycjonowanie stron Aleksandrów Kujawski

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, ale taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Aleksandrów Kujawski. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Aleksandrów Kujawski
Jak pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Aleksandrowie Kujawskim
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Aleksandrowie Kujawskim
Uwaga!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Aleksandrów Kujawski
Kogo pozycjonujemy w Aleksandrowie Kujawskim?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Aleksandrów Kujawski

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie działania jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Aleksandrów Kujawski
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Aleksandrowie Kujawskim - postaw na marketing w sieci!

Zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. Szczególnie, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki odpowiedniemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Aleksandrowa Kujawskiego i okolic

Przewagą kampanii SEM jest perfekcyjne dostosowanie budżetu do potrzeb marketingowych firmy. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy od razu zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które znajdują się zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Aleksandrów Kujawski, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale przede wszystkim należy to robić rozważnie. Mamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pomagają osiągnąć sukces naszym Klientom. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Aleksandrów Kujawski najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Aleksandrów Kujawski. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za pozycjonowanie w Aleksandrowie Kujawskim? Będzie to uzależnione od kilku zmiennych – frazy kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dobrać te, które będą najbardziej efektywne i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pojawienie się w SERPach dzięki dopasowaniu odpowiednich treści. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu wyświetlania stworzonych reklam lokalnie np. wykluczenie Aleksandrowa Kujawskiego i szybszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google nad konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wybrane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Aleksandrów Kujawski), na pewno uzyskamy zwrot z kampanii.