Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Aleksandrów Kujawski

W świecie pełnym wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Aleksandrowie Kujawskim to nie tylko specjaliści, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy wyprowadzić Twój biznes na sam szczyt!

Wszystko, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Rozpoczynając od zaprojektowania logotypu i stworzenia strony internetowej na kampaniach reklamowych oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Aleksandrów Kujawski

Agencja marketingowa
Aleksandrów Kujawski

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie Facebook Ads, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Standardowo przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć zaraz po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Aleksandrów Kujawski jest bardziej skomplikowaną kwestią, ale standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Aleksandrowie Kujawskim – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Aleksandrów Kujawski

Jesteśmy 12-osobowym zespołem gotowym do działania. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe i skuteczne rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, materiały reklamowe, druk i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Aleksandrów Kujawski jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej cenią sobie Klienci z Aleksandrowa Kujawskiego współpracując z nami?

agencja marketingowa Aleksandrów Kujawski

kompleksowe działania reklamowe

agencja marketingowa z Aleksandrowa Kujawskiego

łatwy kontakt

marketingowa agencja Aleksandrów Kujawski

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś lepszego niż schematyczne podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego wybrać Agencję Marketingową M16.pl w Aleksandrowie Kujawskim?

Nieposkromiona kreatywność

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które pozwolą wybić się Twojej marce na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy kampanie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing to ciągłe zmiany, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Szybko reagujemy na wszelkie zmiany, dostosowując strategie marketingowe do bieżących potrzeb branży i wymagań Twojej firmy. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś z Aleksandrowa Kujawskiego, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta pozwala na dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony www nieprzynoszące żadnych efektów jest prosto, podobnie jak zebrać parę osób do pracy zdalnej i rozdysponowywać im zadania. Jednak taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, szybkim kontakcie, gwarancji, że freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, zostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Aleksandrów Kujawski ma zapewnić Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak jak to tego doprowadzić.

agencja marketingowa Aleksandrów Kujawski
agencja marketingowa Aleksandrów Kujawski

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy politykę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Aleksandrów Kujawski i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o efektywności każdej kampani.

agencja marketingowa Aleksandrów Kujawski

Agencja marketingowa Aleksandrów Kujawski

Nasz zespół to nie tylko specjaliści, to również osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte szlaki i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój biznes był obecny online i offline. Niezależnie od tego, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce świecić na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami