Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Ciechocinek

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko będzie Cię rozumiał, ale będzie też wiedział jak przekształcić Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Ciechocinku to nie tylko profesjonaliści, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy wynieść Twój biznes na sam szczyt! Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem swoich Klientów.

U nas znajdziesz wszystko to, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym. Zaczynając od przygotowania logo i stworzenia strony www na kampaniach reklamowych przez SEO i prowadzenia konta na mediach społecznościowych oraz na wsparciu technicznym kończąc.

agencja reklamowa Ciechocinek

Agencja marketingowa
Ciechocinek

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę www, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Social Media i kampanie płatne, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie wchodzi w zakres naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile kosztują działania marketingowe?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Standardowo decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można zaobserwować zaraz po starcie kampanii. Pozycjonowanie Ciechocinek jest bardziej skomplikowaną kwestią, ale standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji. Sprawimy, że Twoje Social Media odżyją i przyciągną potencjalnych Klientów. Nasze działania marketingowe mają doprowadzić do dwóch rzeczy – Twojego większego ruchu na stronie i nowych Klientów.

tworzenie stron internetowych

strony internetowe

budowa sklepów internetowych

sklepy internetowe

optymalizacja strony internetowej

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design agencji reklamowej

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

wsparcie na ich stronach internetowych

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe dla kampanii reklamowych

fotografia produktowa

materiały reklamowe do celów biznesowych

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing na stronach internetowych

Content Marketing

projekty graficzne w mediach społecznościowych

Projektowanie graficzne

kompleksowe usługi i kampanie reklamowe

Niestandardowe kampanie marketingowe? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Ciechocinku – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie reklamowe są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Ciechocinek

Jesteśmy 12-osobowym zespołem specjalizującym się w marketingu internetowym gotowym do działania. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe usługi i rozwiązania marketingowe. Na naszych barkach spoczywają zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa kont na mediach społecznościowych, jak i copywriting, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Razem utworzymy dla Twojej firmy strategię marketingową dopasowana do grupy docelowej. Tutaj wszystkie kampanie reklamowe są na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej cenią sobie Klienci z Ciechocinka podczas współpracy z nami?

dobra agencja marketingowa Ciechocinek

kompleksowe działania reklamowe

kompleksowa agencja marketingowa

łatwy kontakt

agencja marketingu internetowego

efektywność realizowanych działań

Agencja Interaktywna M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś więcej niż standardowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci zabłysnąć na tle konkurencji, przykuje uwagę potencjalnych klientów i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego wybrać M16.pl w Ciechocinku?

Kreatywność bez granic

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – nasza kreatywność to paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając innowacyjną strategię marketingową, która wyniesie Twoją markę na sam szczyt. Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych kampanii.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko strategii marketingowej. Dostarczamy kampanie reklamowe oraz widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci z chęcią będą wybierać. 

2

Elastyczność i dostępność agencji marketingowej

Świat marketingu jest dynamiczny, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Szybko reagujemy na zmiany, dostosowując działania marketingowe do aktualnych potrzeb branży i wymagań Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś w Ciechocinku czy na drugim końcu kraju, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta pozwala na dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli szukasz najtańszych usług, zgłoś się po kampanie reklamowe do freelancera lub „agencji marketingowej” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na wynikach, szybkim kontakcie, pewności, że Twój freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, pozostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Ciechocinek ma pomóc Ci odnieść sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak jak to tego doprowadzić.

kamapnie reklamowe w m16
pozycjonowanie sklepu internetowego

Twój Partner w biznesie

Nie wszystkie agencje marketingowe mogą się tym pochwalić. Nie tylko poznaliśmy potęgę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Ciechocinek i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do docelowej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja reklamowa - social media

Agencja marketingowa Ciechocinek

Nasza agencja marketingowa to nie tylko eksperci, to również osoby, które mają kreatywne pomysły, są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie na wysokim poziomie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO przez pomoc w content marketingu po kreatywne kampanie online – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna online i offline. Bez względu na to, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z naszą agencją już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji! Zespół składający się z ludzi chcących rozwijać Twój biznes i realizować strategie marketingowe będzie do Twojej dyspozycji! Pozyskiwanie nowych Klientów pozostaw nam!

Skontaktuj się z nami