Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Gliwice

W świecie pełnym wyzwań, warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w imponujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Gliwicach to nie tylko eksperci, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy wynieść Twój biznes na sam szczyt!

Wszystko, co związane z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Zaczynając od zaprojektowania logotypu i stworzenia strony internetowej na kampanii reklamowej oraz pomocy technicznej kończąc.

specjaliści w dziedzinie marketingu internetowego

Agencja marketingowa
Gliwice

Co możemy zrobić?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać konta w mediach społecznościowych, wykonywać zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotowywać identyfikację wizualną,  materiały reklamowe i
druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jak wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt około 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw to 14 000 zł netto

Kiedy można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Standardowo decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować natychmiast po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Gliwice wymaga więcej czasu, ale standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji. Nasze skuteczne reklamy mają jeden cel – zwiększyć Twoje wyniki sprzedażowe.

tworzenie stron www

tworzenie stron internetowych

sklepy internetowe

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie twojej firmy na rynku lokalnym

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design - indywidualne podejście

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

kompleksowe wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media (media społecznościowe)

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Agencja reklamowa Gliwice

Jesteśmy 12-osobowym zespołem gotowym do działania. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Tak to właśnie działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania marketingowe. Na naszych barkach spoczywają zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Tutaj każda reklama Gliwice jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Mamy Klientów z różnych branż i żadna nie jest nam straszna. Dotrzyj z nami do nowych Klientów – zdobędziemy dla Ciebie realne zyski z kampanii reklamowych.

Co najbardziej cenią sobie Klienci z Gliwic współpracując z nami?

kompleksowość działań reklamowych

agencja interaktywna działań marketingowych Gliwice
dopasowanie strategii marketingowej

szybki kontakt

nasze efekty przekraczają oczekiwania

skuteczność realizowanych zadań

Agencja M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja marka zasługuje na coś lepszego niż standardowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci zabłysnąć na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać M16.pl w Gliwicach do prowadzenia kampanii reklamowych?

Nieograniczona kreatywność

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – nasza kreatywność to paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które wyróżnią Twoją markę.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko strategii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci chętnie będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Ciągłe zmiany w świecie marketingu internetowego są na porządku dziennym, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Ekspresowo reagujemy na nowości, dostosowując rozwiązania marketingowe do aktualnych potrzeb rynku i wymagań Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś w Gliwicach czy na drugim końcu Polski, nasza elastyczność pozwala na dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nie przynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym „Januszem” budżetowych rozwiązań, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na efektach, bezproblemowym kontakcie, pewności, że Twój freelancer nagle nie zmieni ścieżki kariery, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, zostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Gliwice ma zagwarantować Ci sukces, wyprzedzanie konkurencji i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak jak to tego doprowadzić. Zapewniamy kompleksową obsługę w wyszukiwarce Google, mediach społecznościowych i gdziekolwiek tylko sobie wymarzysz!

agencja z zakresu marketingu internetowego
skuteczność w social mediach

Agencja reklamowa M16.PL - Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy politykę Google, ale także znamy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe horyzonty reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Gliwice i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do właściwej grupy odbiorczej, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampani.

agencja reklamowa Gliwic

Agencja marketingu Gliwice

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów w marketingu internetowym, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i tworzymy strategie, które pozostawiają wyzwanie rynkowym standardom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była rozpoznawalna zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc osiągnąć szczyt! Skontaktuj się z nami już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć. Dotrzyj do potencjalnych Klientów z nami!! Nasze działania dopasowujemy do potrzeb Klienta, branży, a także zasobów portfela. Napisz do nas po kompleksowe usługi, wykonamy szczegółową wycenę i zaczniemy promocję Twojej firmy. Zdobądź swoich nowych Klientów!

Skontaktuj się z nami