Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Gliwice

Szukasz agencji z Gliwic, która buduje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo masz nasz team! Profesjonalna strona www to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w przestrzeni wirtualnej, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Gliwice

Strony internetowe
Gliwice

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Gliwic i okolic. Zapraszamy do współpracy — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Gliwic

Projektowanie stron internetowych Gliwice to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają niezliczoną ilość modyfikacji z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także napisania tekstu.

Projektowanie stron Gliwice

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę www, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt projektu strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Serwisy internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że tworzymy skuteczne strony internetowe Gliwice, które znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Gliwice

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz mieć funkcjonalną stronę www? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Gliwice tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Gliwice dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.
strony i sklepy internetowe Gliwice

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co następnie przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony zazwyczaj rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja marketingowa projektujemy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną idealnie dobraną do ich wymagań — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami