Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Zabrze

Planujesz nawiązać współpracę z agencją z Zabrza, która zajmuje się budową serwisów www? Już nie musisz, bo masz nasz team! Profesjonalna strona www to świetny sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Zabrze

Strony internetowe
Zabrze

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Zabrza i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie techniczne

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla firm z Zabrza

Tworzenie stron www Zabrze to kreatywna praca, a my posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Motywy mają niezliczoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować profesjonalną stronę www zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też napisania contentu.

Projektowanie stron Zabrze

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (czy też sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz profesjonalnej strony www?

Strony www to istotne miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo projektujemy skuteczne strony internetowe Zabrze, które znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Zabrze

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Zabrze tworzymy także intuicyjne sklepy internetowe Zabrze dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.
strony i sklepy internetowe Zabrze

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest sporo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna budujemy witryny, które są proste w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i funkcjonalna witryna internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów stroną świetnie dopasowaną do ich oczekiwań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami