Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Bytom

Planujesz nawiązać współpracę z agencją z Bytomia, która buduje strony internetowe? Już nie musisz, bo masz nas! Dobrze zoptymalizowana strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Bytom

Strony internetowe
Bytom

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Bytomia i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony www dla Klientów z Bytomia

Tworzenie serwisów www Bytom to kreatywna praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają niezliczoną ilość modyfikacji z tego samego wyglądu. Możemy stworzyć przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też stworzenia contentu.

Projektowanie stron Bytom

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy planowaniu stron internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (czy też sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt projektu serwisu internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Serwisy internetowe to najważniejsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że tworzymy strony internetowe Bytom, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Bytom

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć responsywną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy responsywne strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Bytom tworzymy także innowacyjne sklepy internetowe Bytom dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.
strony i sklepy internetowe Bytom

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny internetowej oraz utrzymanie strony na serwerze także wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest sporo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna budujemy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do kontaktu z Tobą.

Pamiętaj, że profesjonalna i responsywna witryna www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami