Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Bytom

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy do sprzedaży zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zapraszamy do kontaktu. Już wiele lat świadczymy wsparcie w zakresie pozycjonowania Klientów z Bytomia. Nasza firma znajduje się na Śląsku, więc serdecznie zapraszamy Cię do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach.

Pora na nową wizytówkę Twojej firmy w Internecie!

sklepy internetowe Bytom

Sklepy internetowe
Bytom

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Istotne są również: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Przeważnie cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów internetowych w Bytomiu

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Edycja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dopasować do konkretnych funkcji, metod płatności czy form dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to zalecamy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny system, który umożliwia łatwą obsługę nawet w przypadku wielu kategorii produktowych.

sklepy internetowe Bytom

Sklep online dopasowany do Twoich oczekiwań

Budowanie sklepu internetowego to proces złożony. Nowoczesny sklep www wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też dopasowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego widoku oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie serwisu do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy internetowe pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Bytom

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Bytomiu konkurencyjna firma z pewnością przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeżeli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy www zoptymalizowane pod kątem UX, dostosowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb określonej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Zobacz, jakie to łatwe z funkcjonalnym serwisem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na błyskawicznych efektach? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Bytom

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa zasięg Twojego sklepu www.

sklepy internetowe Bytom

automatyzacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy internetowe Bytom

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

sklepy internetowe Bytom

wygoda Klientów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Bytomia i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.

To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeżeli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu internetowego to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Bytom, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, natomiast szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu i sposobu działania konkretnego rynku. Po pierwsze trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Bytom” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały. 

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i komfortowa w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma także pozytywny wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu witryny internetowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować treści, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Bytom

Budujemy intuicyjne witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować także możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami