Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Radzionków

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko w internecie. Zadbaj o dobry start. Stworzenie platformy do sprzedaży zleć specjalistom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zachęcamy do współpracy. Już wiele lat oferujemy doradztwo w zakresie marketingu dla Klientów z Radzionkowa. Nasza firma znajduje się na Śląsku, więc serdecznie zachęcamy do umówienia terminu spotkania.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Radzionków

Sklepy internetowe
Radzionków

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są również: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Zazwyczaj cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów internetowych w Radzionkowie

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu prosto można dostosować do konkretnych funkcji, rodzaju płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To nowoczesny moduł, który pozwala na szybką obsługę nawet w przypadku wielu kategorii produktowych.

sklepy internetowe Radzionków

Sklep online dopasowany do Twoich wymagań

Budowanie sklepu online to skomplikowany proces. Oryginalny sklep www wymaga współpracy naszych pracowników z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie projektu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz wprowadzeniu produktów następuje testowanie sklepu online oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy www umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Radzionków

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Radzionkowie Twoja konkurencja pewnie inwestuje w jakość odświeżenie albo budowanie serwisów internetowych, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy www opracowane pod kątem UX, dostosowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Sprawdź, jakie to proste z nowoczesnym portalem sprzedażowym!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Rynek sklepów online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać wymogi Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz natychmiastowych efektów? Zobacz naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Radzionków

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do większej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy internetowe Radzionków

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy internetowe Radzionków

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

sklepy internetowe Radzionków

wygoda konsumentów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Radzionkowa i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.

To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeśli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie www, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu www to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Radzionków, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na rentowność sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, ale szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania oraz sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Radzionków” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do nowych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google. 

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma też pozytywny wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Radzionków

Budujemy intuicyjne witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy www zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy też możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Dajemy słowo, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami