Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Luboń

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko w internecie. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy sprzedażowej zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów sklepów dla Klientów z całej Polski, a także z Europy.

Pora na pojawienie się Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Luboń

Sklepy internetowe
Luboń

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są także: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Raczej cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Luboniu

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Integracja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dopasować do konkretnych funkcji, sposobu płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To nowoczesny system, który umożliwia prostą obsługę nawet w przypadku wielu serii produktów.

sklepy internetowe Luboń

Sklep internetowy dopasowany do Twoich wymagań

Projektowanie sklepu internetowego to skomplikowany proces. Idealnie dopasowany sklep www wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też dopasowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz dodaniu produktów następuje testowanie platformy sprzedażowej oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy www umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Luboń

Sklepy www — ważne informacje

W Luboniu Twoja konkurencja z pewnością przeznacza środki na jakość odnowienie czy też tworzenie serwisów online, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wyobrażeń właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Sprawdź, jakie to łatwe z responsywnym portalem do sprzedaży!

Budowa sklepów online to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na ekspresowych efektach? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Luboniu

dotarcie do większego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Luboń

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Luboń

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Luboń

komfort konsumentów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Lubonia i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu internetowego to cena minimum 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić dowolne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Luboń, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania i specyfiki konkretnej branży. Po pierwsze trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Luboń” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do nowych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma także pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować content, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Luboń

Tworzymy intuicyjne sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek tworzymy sklepy www zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, ale oferujemy również możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami