Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Śrem

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie platformy do sprzedaży zleć doświadczonym osobom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zachęcamy do kontaktu. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już wiele projektów platform dla firm z całego kraju, a także z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojej firmy w sieci!

sklepy internetowe Śrem

Sklepy internetowe
Śrem

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są również: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Przeważnie cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Śremie

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu prosto można dostosować do konkretnych funkcji, metod płatności lub też form dostawy.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny moduł, który pozwala na prostą edycję nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Śrem

Sklep internetowy dostosowany do Twoich wymagań

Projektowanie sklepu internetowego to skomplikowany proces. Oryginalny sklep www wymaga współpracy naszych pracowników z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też wybraniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji i wprowadzeniu produktów czas na testowanie sklepu www oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań konsultujemy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy www umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Śrem

Sklepy www — najważniejsze informacje

W Śremie Twoja konkurencja pewnie przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy www opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to proste z responsywnym sklepem online!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wymogi Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię błyskawiczne efekty? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Śremie

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Śrem

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Śrem

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Śrem

komfort konsumentów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się przyjemne i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Śremu i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu online to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Śrem, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu oraz sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Śrem” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać nowych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować treści, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Śrem

Tworzymy proste w edycji portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy internetowe zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy również możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami