Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Śrem

Poszukujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Śrem

Pozycjonowanie
Śrem

Jakie są koszty

Budżet zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Śremie

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są drogą mailową oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury strony
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Śrem”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Śremu, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Śremu na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojemu biznesowi.

Jeśli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest odpowiedni czas, byś wreszcie został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Śrem to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Śrem
pozycjonowanie stron Śrem

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Śrem. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Śrem
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy najnowsze trendy w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Śremie
Jasne warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Śremie
Ważne!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w sami, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Śrem
Kto powinien skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Śrem

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: zakup linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Śrem
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Śremie - postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy masz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak pokazać się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Śremu i okolic

Dzięki kampanii SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które pokazują się tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Śrem, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale co najważniejsze trzeba to robić rozważnie. Dzięki wypracowanym w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie poprawić wyniki naszych Klientów, za czym idą wyraźne sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Śrem najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Początkowo docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Śrem. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch się zwiększa – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Śremie? Do tego, by to sprawdzić, warto wziąć pod uwagę 3 warunkowe – frazy kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań wybieramy więcej fraz, po to, aby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne oraz takie, które mają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z kluczowych działań jest pojawienie się w SERPach przez dopasowanie odpowiednich contentu. Stworzymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam regionalnie np. wyłącznie Śremu i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Śrem), na pewno możemy liczyć na zyski z kampanii.