Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Pilica

Poszukujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Pilica

Pozycjonowanie
Pilica

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Pilicy

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiane są drogą mailową oraz telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • projektowanie sklepów internetowych od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2

Lokalne pozycjonowanie

 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Zdecyduj się na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Pilica”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Pilicy, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Pilicy na frazy kluczowe dotyczące pozycjonowania stron, to też pomożemy także Twojemu biznesowi.

W przypadku gdy konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś wreszcie został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Pilica to strzał w 10!

pozycjonowanie stron internetowych Pilica
pozycjonowanie stron Pilica

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Pilica. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron Pilica
Jak wygląda nasza praca?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Pilicy
Jasne warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie Pilica
Ważne!
Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.
pozycjonowanie Pilica

Kto może skorzystać z naszych usług?

Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie stron internetowych Pilica

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: zakup linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Pilica
Tworzenie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie stron w Pilicy- postaw na marketing online!

Masz dylemat, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego Klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Dzięki skutecznemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Pilicy i okolic

Przewagą kampanii SEM jest idealne dostosowanie budżetu do potrzeb promocyjnych. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które pokazują się tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Pilica, wiąże się z narastającymi kosztami i większym nakładem czasu, ale przede wszystkim należy to robić rozważnie. Dzięki wypracowanym przez lata standardom, możemy wyraźnie poprawić wyniki Klientów, którzy się na nas zdecydowali, za czym idą wyraźne sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Pilica to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo kierujemy się do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w SERPach, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Pilica. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za pozycjonowanie w Pilicy? Będzie to zależne od kilku zmiennych – frazy kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dobrać te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Ciebie. 

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: restaurację, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego będzie płatna reklama w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dopasowania zasięgu wyświetlania reklam lokalnie np. wyłącznie Pilicy i sprawniejszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Pilica), z pewnością zdobędziemy zwrot z kampanii.