Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Łaziska Górne

Poszukujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Łaziska Górne

Pozycjonowanie
Łaziska Górne

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekty?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. W naszych narzędziach sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Łaziskach Górnych

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są przez e-mail oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i szybkość działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • projektowanie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2

Pozycjonowanie lokalne

 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Łaziska Górne”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Łazisk Górnych, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Łazisk Górnych na słowa powiązane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy także Twojemu biznesowi.

Jeśli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy coś z tym zrobić. Napisz do nas, a przekonasz się, że to inni będą oglądać Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Łaziska Górne to strzał w 10!

pozycjonowanie stron internetowych Łaziska Górne
pozycjonowanie stron Łaziska Górne

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, ale tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Łaziska Górne. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron Łaziska Górne
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy wszelkie nowości w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Łaziskach Górnych
Klarowna umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie Łaziska Górne
Uwaga!
Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.
pozycjonowanie Łaziska Górne

Kogo pozycjonujemy w Łaziskach Górnych?

Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie stron internetowych Łaziska Górne

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie działania jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Łaziska Górne
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie stron w Łaziskach Górnych- postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Przewagą kampanii SEM jest perfekcyjne dopasowanie budżetu do potrzeb promocyjnych. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy od razu zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które są tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Łaziska Górne, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Dzięki wypracowanym w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie poprawić wyniki naszych Klientów, za czym idą zdecydowane sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Łaziska Górne to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Na początku kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Łaziska Górne. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę za pozycjonowanie w Łaziskach Górnych? Będzie to uzależnione od kilku zmiennych – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dopasować te, które będą najefektywniejsze i takie, które mają największy potencjał szybszego zysku dla Ciebie. 

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich treści. Stworzymy dla Twojej firmy też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego będzie reklama płatna w Google Ads (dawniej Google AdWords), dzięki możliwości określenia zasięgu wyświetlania stworzonych reklam regionalnie np. wyłącznie Łazisk Górnych i sprawniejszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Łaziska Górne), na pewno możemy liczyć na zwrot z kampanii.