Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Białogard

Szukasz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Białogard

Pozycjonowanie
Białogard

Jaki budżet

Budżet jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie frazy

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Białogardzie

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Białogard”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Białogardu, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Białogardu w kategorii fraz kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też będziemy mogli pomóc Tobie.

Gdy konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś wreszcie został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Białogard to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Białogard
pozycjonowanie stron Białogard

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, ale taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Białogard. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Białogard
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Białogardzie
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Białogardzie
Uwaga!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w sami, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Białogard
Kto może skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Białogard

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie działania jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Białogard
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Białogardzie - postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na promocję swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Białogardu i okolic

W SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które pokazują się bezpośrednio pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Białogard, wiąże się z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozważnie. Za pomocą wypracowanych w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie polepszyć pozycje naszych Klientów, za czym idą zdecydowane sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Białogard najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Początkowo docieramy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Białogard. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Białogardzie? Jest to zależne od kilku zmiennych – słowa kluczowe, naszą konkurencję i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań wybieramy więcej fraz, żeby dopasować te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które mają największy potencjał szybszego zysku dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu odpowiednich treści. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dopasowania zasięgu wyświetlania stworzonych reklam lokalnie np. wykluczenie Białogardu i sprawniejszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google nad stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na najważniejsze słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Białogard), z pewnością możemy liczyć na zyski z kampanii.