Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Konstancin-Jeziorna

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Konstancin-Jeziorna

Pozycjonowanie
Konstancin-Jeziorna

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekty?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Konstancinie-Jeziorna

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są drogą mailową oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Konstancin-Jeziorna”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Konstancina-Jeziorna, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Konstancina-Jeziorna na słowa związane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojemu biznesowi.

W przypadku gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Konstancin-Jeziorna to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Konstancin-Jeziorna
pozycjonowanie stron Konstancin-Jeziorna

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” jest łatwo, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Konstancin-Jeziorna. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Konstancin-Jeziorna
W jakim systemie pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Konstancinie-Jeziorna
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Konstancinie-Jeziorna
Uwaga!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w sami, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Konstancin-Jeziorna
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Konstancin-Jeziorna

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Konstancin-Jeziorna
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Konstancinie-Jeziorna - postaw na marketing online!

Masz dylemat, czy zdecydować się na promocję swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak pokazać się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Konstancina-Jeziorna i okolic

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy od razu pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które wyświetlają się tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Konstancin-Jeziorna, wiąże się z rosnącymi kosztami i większą ilością czasu, ale co najważniejsze należy to robić rozważnie. Za pomocą wypracowanych przez lata standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie polepszyć pozycje Klientów, którzy się na nas zdecydowali, co powoduje wyraźne sukcesy finansowe. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Konstancin-Jeziorna najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w SERPach, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Konstancin-Jeziorna. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za usługę SEO w Konstancinie-Jeziorna? Jest to uzależnione od kilku zmiennych – słowa kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, żeby dopasować te, które będą najbardziej efektywne i takie, które mają największy potencjał większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie dobrej jakości contentu. Stworzymy dla Twojej firmy również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, dzięki możliwości określenia zasięgu wyświetlania reklam regionalnie np. wykluczenie Konstancina-Jeziorna i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed konkurencją. Gdy wyświetlamy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Konstancin-Jeziorna), na pewno zdobędziemy zyski z kampanii.