Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Kościan

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Kościan

Pozycjonowanie
Kościan

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Jest to uzależnione od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Kościanie

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są przez e-mail oraz telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Kościan”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Kościana, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Kościana w kategorii słów kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy Twojemu biznesowi.

Jeśli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, po to, by inni oglądali Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Kościan to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Kościan
pozycjonowanie stron Kościan

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, jednak tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Kościan. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Kościan
Jak pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające techniki szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Kościanie
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Kościanie
Ważne!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w sami, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Kościan
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Kościan

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Kościan
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Kościanie - postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Witryny, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Niezależnie od tego, czy masz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w danym regionie. Dzięki trafnemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Kościana i okolic

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do potrzeb reklamowych. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które są zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Kościan, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale co najważniejsze trzeba to robić rozważnie. Dzięki wypracowanym w ciągu ostatnich lat standardom, możemy wyraźnie poprawić wyniki Klientów, którzy się na nas zdecydowali, za czym idą wysokie sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Kościan to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w SERPach, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Kościan. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za pozycjonowanie w Kościanie? Aby dokładnie to zweryfikować, warto wziąć pod uwagę trzy zmienne – frazy kluczowe, strony konkurencyjne i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, żeby dobrać te, które staną się najefektywniejsze i takie, które mają największy potencjał większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w SERPach dzięki dopasowaniu dobrej jakości treści. Stworzymy dla Ciebie też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam regionalnie np. wyłącznie Kościana i sprawniejszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Kościan), na pewno uzyskamy zwrot z kampanii.