Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Rogalin

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Rogalin

Pozycjonowanie
Rogalin

Jaki budżet

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jak bardzo jest rozwinięta konkurencja.

Jakie frazy

Nie posiadamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Rogalinie

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury strony
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu działań
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Trafiłeś na tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Rogalin”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Rogalina, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Rogalina na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojej firmie.

W przypadku gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy coś z tym zrobić. Napisz do nas, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś wreszcie został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Rogalin to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Rogalin
pozycjonowanie stron Rogalin

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, ale taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Rogalin. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Rogalin
Jak pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Rogalinie
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Rogalinie
Uwaga!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Rogalin
Kogo pozycjonujemy w Rogalinie?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od palarni kawy, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Rogalin

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Rogalin
Projektowanie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Rogalinie - postaw na marketing w sieci!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na promocję swojej firmy w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Nie ważne, czy masz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak pokazać się na już dość nasyconym rynku lokalnym. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez odpowiedni dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest perfekcyjne dopasowanie budżetu do aktualnych potrzeb promocyjnych. Na efekty z pozycjonowania należy czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które pokazują się tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Rogalin, jest związane z rosnącymi kosztami i większą ilością czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić z głową. Mamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Rogalin najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w SERPach, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Rogalin. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch na stronie wzrasta – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Rogalinie? Aby dokładnie to sprawdzić, trzeba wziąć pod uwagę 3 zmienne – frazy kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i starcie działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dobrać te, które będą najefektywniejsze i takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: restaurację, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pojawienie się w SERPach dzięki dopasowaniu wartościowych contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dopasowania zasięgu wyświetlania stworzonych reklam regionalnie np. wykluczenie Rogalina i sprawniejszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google przed konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Rogalin), z pewnością uzyskamy zyski z kampanii.