Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Turek

Poszukujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Turek

Pozycjonowanie
Turek

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Turku

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiane są przez e-mail, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i szybkość działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Turek”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Turka, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Turka na frazy kluczowe powiązane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Tobie.

Jeżeli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś wreszcie został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Turek to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Turek
pozycjonowanie stron Turek

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Turek. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej informacji 

pozycjonowanie stron internetowych Turek
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Turku
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Turku
Ważne!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Turek
Kto może skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Turek

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie działania jak: kupno linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Turek
Tworzenie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Turku - postaw na marketing w sieci!

Nie wiesz, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki trafnemu doborowi fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Turka i okolic

Przewagą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do aktualnych potrzeb marketingowych firmy. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które pokazują się zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Turek, jest związane z narastającymi kosztami i większą ilością czasu, ale co najważniejsze należy to robić rozsądnie. Za pomocą wypracowanych w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie wyraźnie polepszyć pozycje Klientów, którzy się na nas zdecydowali, za czym idą wysokie sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Turek to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Turek. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę za usługę SEO w Turku? Do tego, by to sprawdzić, należy wziąć pod uwagę trzy warunkowe – frazy kluczowe, strony konkurencyjne oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość fraz, żeby dobrać te, które staną się najefektywniejsze oraz takie, które mają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu dobrej jakości contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dopasowania zasięgu pokazywania się reklam regionalnie np. wyłącznie Turka i szybszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google nad konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Turek), z pewnością uzyskamy zwrot z kampanii.