Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Ustroń

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Ustroń

Pozycjonowanie
Ustroń

Jaki budżet

Budżet jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Ustroniu

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiane są przez e-mail oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i szybkość działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • projektowanie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2

Lokalne pozycjonowanie

 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Ustroń”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Ustronia, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Ustronia w kategorii słów kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy także Twojemu biznesowi.

Gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to warto coś z tym zrobić. Napisz do nas, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! To jest odpowiedni czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Ustroń to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron internetowych Ustroń
pozycjonowanie stron Ustroń

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, ale taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Ustroń. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron Ustroń
Jak pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się techniki szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Ustroniu
Przejrzyste warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie Ustroń
Ważne!
Podczas współpracy z nami wymagamy czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.
pozycjonowanie Ustroń

Kogo pozycjonujemy w Ustroniu?

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po duże sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie stron internetowych Ustroń

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Ustroń
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie stron w Ustroniu- postaw na marketing internetowy!

Nie wiesz, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego Klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Dzięki skutecznemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Ustronia i okolic

Dzięki kampanii SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania należy czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które wyświetlają się zaraz pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Ustroń, wiąże się z narastającymi kosztami i większym nakładem czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Dzięki wypracowanym w ciągu ostatnich lat standardom, możemy wyraźnie polepszyć pozycje Klientów, którzy nas wybrali, za czym idą zdecydowane sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Ustroń to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Ustroń. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch na stronie wzrasta – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę za pozycjonowanie w Ustroniu? Do tego, by to sprawdzić, warto wziąć pod uwagę trzy czynniki – frazy kluczowe, strony konkurencyjne i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, żeby dopasować te, które będą najefektywniejsze oraz takie, które mają największy potencjał szybszego zysku dla Twojej firmy. 

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu odpowiednich contentu. Stworzymy dla Ciebie również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu wyświetlania reklam lokalnie np. wyłącznie Ustronia i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google nad konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wybrane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Ustroń), z pewnością osiągniemy zyski z kampanii.