Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Mszana Dolna

Poszukujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Mszana Dolna

Pozycjonowanie
Mszana Dolna

Jaki budżet

Koszt kampanii jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, do jakiego stopnia są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie frazy

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to uzależnione od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Mszanie Dolnej

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są drogą mailową oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów online od podstaw
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu działań
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Mszana Dolna”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Mszany Dolnej, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Mszany Dolnej na słowa związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Tobie.

Jeżeli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! To jest idealny czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Mszana Dolna to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Mszana Dolna
pozycjonowanie stron Mszana Dolna

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” jest łatwo, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, ale taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Mszana Dolna. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Mszana Dolna
Na co możesz liczyć?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające techniki szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Mszanie Dolnej
Jasne warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Mszanie Dolnej
Uwaga!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Mszana Dolna
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po potężne sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Mszana Dolna

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Mszana Dolna
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Mszanie Dolnej - postaw na marketing online!

Nie wiesz, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Dzięki odpowiedniemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do potrzeb marketingowych firmy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które są zaraz pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Mszana Dolna, jest związane z rosnącymi kosztami i większym nakładem czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić z głową. Mamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pozwalają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Mszana Dolna najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Na początku docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Mszana Dolna. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Mszanie Dolnej? Do tego, by to zweryfikować, musimy wziąć pod uwagę 3 zmienne – słowa kluczowe, strony konkurencyjne i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, żeby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które mają największy potencjał większych zysków dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu wartościowych treści. Założymy dla Twojej firmy też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego jest reklama płatna w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się reklam regionalnie np. wykluczenie Mszany Dolnej i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google nad stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wybrane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Mszana Dolna), na pewno uzyskamy zwrot z kampanii.