Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Tuchów

Poszukujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu online w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Tuchów

Pozycjonowanie
Tuchów

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie posiadamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekt?

Jest to uzależnione od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Tuchowie

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są drogą mailową, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Czytasz tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Tuchów”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Tuchowa, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Tuchowa na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojej firmie.

W przypadku gdy konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! To jest idealny czas, byś wreszcie został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Tuchów to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Tuchów
pozycjonowanie stron Tuchów

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” jest łatwo, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak działa nasza agencja interaktywna Tuchów. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Tuchów
Jak wygląda nasza praca?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Tuchowie
Jasne warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Tuchowie
Ważne!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Tuchów
Kto może skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Tuchów

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie działania jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Tuchów
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Tuchowie - postaw na marketing w sieci!

Masz dylemat, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki odpowiedniemu doborowi fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Tuchowa i okolic

Przewagą kampanii SEM jest perfekcyjne dostosowanie budżetu do potrzeb promocyjnych. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy od razu pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które wyświetlają się zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Tuchów, wiąże się z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale co najważniejsze należy to robić rozsądnie. Posiadamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Tuchów to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w wynikach organicznych, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Tuchów. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch na stronie wzrasta – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Tuchowie? Do tego, by to sprawdzić, musimy wziąć pod uwagę trzy czynniki – frazy kluczowe, strony konkurencyjne i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań wybieramy więcej słów kluczowych, żeby dopasować te, które będą najefektywniejsze oraz takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu dobrej jakości contentu. Stworzymy dla Twojej firmy też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę wyniku pod kątem konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam lokalnie np. wykluczenie Tuchowa i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Tuchów), na pewno możemy liczyć na zyski z kampanii.