Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Grójec

Poszukujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Grójec

Pozycjonowanie
Grójec

Jaki budżet

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie frazy

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Grójcu

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są przez e-mail, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Grójec”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Grójca, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Grójca na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojemu biznesowi.

W przypadku gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to warto coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś wreszcie został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Grójec to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Grójec
pozycjonowanie stron Grójec

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Grójec. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej informacji 

pozycjonowanie stron internetowych Grójec
Jak pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Grójcu
Klarowna umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Grójcu
Uwaga!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w sami, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Grójec
Kogo pozycjonujemy w Grójcu?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Grójec

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Grójec
Tworzenie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Grójcu - postaw na marketing online!

Masz dylemat, czy zdecydować się na promocję swojej firmy w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Niezależnie od tego, czy masz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Grójca i okolic

W SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które są zaraz pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Grójec, jest powiązane z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Dzięki wypracowanym przez lata standardom, możemy wyraźnie poprawić pozycje Klientów, którzy nas wybrali, za czym idą wysokie sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Grójec najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w wynikach organicznych, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Grójec. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Grójcu? Jest to zależne od kilku zmiennych – słowa kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dopasować te, które będą najefektywniejsze i takie, które mają największy potencjał większych zysków dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pojawienie się w SERPach dzięki dopasowaniu wartościowych contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, dzięki możliwości określenia zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wykluczenie Grójca i sprawniejszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google nad stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Grójec), na pewno zdobędziemy zwrot z kampanii.