Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Wrocław

Potrzebujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie
Wrocław

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Wrocławiu

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy drogą mailową, a także telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od podstaw
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Wrocław”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Wrocławia, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Wrocławia na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Tobie.

Gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to warto coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że to inni będą oglądać Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Wrocław to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Wrocław
pozycjonowanie stron Wrocław

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Wrocław. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Wrocław
Jak pracujemy?

Śledzimy wszelkie nowości w SEO i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Wrocławiu
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Wrocławiu
Ważne!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Wrocław
Kogo pozycjonujemy w Wrocławiu?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Wrocław

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Wrocław
Tworzenie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Wrocławiu - postaw na marketing online!

Nie wiesz, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w danym regionie. Przez odpowiedni dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które są tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Wrocław, wiąże się z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Za pomocą wypracowanych przez lata standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie poprawić wyniki naszych Klientów, co powoduje wyraźne sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Wrocław to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Wrocław. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę za usługę SEO w Wrocławiu? Jest to zależne od kilku zmiennych – frazy kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, żeby dobrać te, które będą najbardziej efektywne i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich treści. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dopasowania zasięgu wyświetlania reklam lokalnie np. wykluczenie Wrocławia i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Wrocław), na pewno osiągniemy zwrot z kampanii.