Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Stary Sącz

Poszukujesz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu online w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Stary Sącz

Pozycjonowanie
Stary Sącz

Jaki budżet

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie frazy

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekty?

Jest to uzależnione od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Starym Sączu

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiane są drogą mailową, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Stary Sącz”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Starego Sącza, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Starego Sącza w kategorii fraz kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Tobie.

Jeżeli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy coś z tym zrobić. Napisz do nas, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś wreszcie został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Stary Sącz to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Stary Sącz
pozycjonowanie stron Stary Sącz

Fachowcy od SEO do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Stary Sącz. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Stary Sącz
Na co możesz liczyć?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się techniki szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Starym Sączu
Przejrzysta umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, najczęściej zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Starym Sączu
Ważne!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w sami, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Stary Sącz
Kogo pozycjonujemy w Starym Sączu?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Stary Sącz

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie działania jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Stary Sącz
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Starym Sączu - postaw na marketing w sieci!

Masz dylemat, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Niezależnie od tego, czy masz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak pokazać się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w danym regionie. Dzięki skutecznemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest perfekcyjne dopasowanie budżetu do potrzeb promocyjnych. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które wyświetlają się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Stary Sącz, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Posiadamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Stary Sącz to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w wynikach organicznych, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Stary Sącz. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Starym Sączu? Aby dokładnie to obliczyć, musimy wziąć pod uwagę 3 zmienne – frazy kluczowe, naszą konkurencję oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dopasowania zasięgu pokazywania się stworzonych reklam regionalnie np. wyłącznie Starego Sącza i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Stary Sącz), na pewno osiągniemy zwrot z kampanii.