Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Starogard Gdański

Poszukujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Starogard Gdański

Pozycjonowanie
Starogard Gdański

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Starogardzie Gdańskim

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy przez e-mail oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i szybkość działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Znalazłeś się na tej stronie, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Starogard Gdański”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Starogardu Gdańskiego, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Starogardu Gdańskiego na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Tobie.

Jeżeli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Starogard Gdański to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Starogard Gdański
pozycjonowanie stron Starogard Gdański

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Starogard Gdański. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Starogard Gdański
W jakim systemie pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Starogardzie Gdańskim
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, najczęściej zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Starogardzie Gdańskim
Uwaga!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Starogard Gdański
Kogo pozycjonujemy w Starogardzie Gdańskim?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od palarni kawy, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Starogard Gdański

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Starogard Gdański
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Starogardzie Gdańskim - postaw na marketing online!

Nie wiesz, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Dzięki odpowiedniemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Starogardu Gdańskiego i okolic

Dzięki kampanii SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania należy czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które znajdują się zaraz pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Starogard Gdański, jest związane z rosnącymi kosztami i większą ilością czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Za pomocą wypracowanych przez lata standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie polepszyć pozycje Klientów, którzy nas wybrali, za czym idą zdecydowane sukcesy finansowe. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Starogard Gdański to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Na początku kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Starogard Gdański. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę za pozycjonowanie w Starogardzie Gdańskim? Jest to zależne od kilku zmiennych – słowa kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i starcie działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne oraz takie, które mają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich treści. Stworzymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, dzięki możliwości dopasowania zasięgu wyświetlania stworzonych reklam lokalnie np. wyłącznie Starogardu Gdańskiego i sprawniejszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Starogard Gdański), na pewno możemy liczyć na zyski z kampanii.