Pozycjonowanie Starogard Gdański ᐅ stron i sklepów internetowych
 

Pozycjonowanie Starogard Gdański


Wszędzie, również w Starogardzie Gdańskim pojawia się konkurencja, której obecność w Google kłuje w oczy. Najwyższa pora pokazać, kto na Śląsku jest liderem w swojej branży. Z nami dokonasz tego szybciej niż może Ci się wydawać - pozycjonowanie stron to strzał w 10!Jesteśmy świetni w rozkręcaniu biznesów naszych Klientów. W pierwszej kolejności wykonujemy audyt strony. Jeżeli pozycje mają być wysokie (a tylko w takie celujemy), to strona musi być na 5 z plusem. Posiadasz piękną i nowoczesną stronę? Tym lepiej! Możemy ruszać z pozycjonowaniem natychmiast. W przypadku, gdy Twoja www jest niekoniecznie aktualna również jesteśmy do dyspozycji..


Jeżeli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to zawsze trochę boli. Skontaktuj się z nami, król jest tylko jeden. Teraz jest odpowiednia pora byś w końcu został bardziej doceniony przez Google - pozycjonowanie stron to strzał w 10!


Wystarczy, że prześlesz wypełniony formularz, a my zrobimy dla Ciebie resztę – zaczynając od sprawdzenia Twojej strony www / e-sklepu. Wtedy już nas nic nie zatrzyma. Jesteś z Starogardu Gdańskiego? Nie szkodzi, my jesteśmy z Internetu i tutaj czujemy się jak ryba w wodzie.

parallax background
 
 
Jeżeli chcesz mieć swoich ludzi od marketingu pod ręką: odwiedź nas, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Jesteśmy kopalnią pomysłów, nie pozwól by Twój wagonik odjechał.
 
 

O pozycjonowania w Starogardzie Gdańskim słów kilka

Jesteś mieszkańcem Starogardu Gdańskiego? Reklama internetowa to w tych czasach niemal obowiązek. Niekończące się możliwości i brak granic. Trafiasz do swoich Klientów z różnych stron i to dokładnie w tej chwili, kiedy to ONI Cię szukają.
Pozycjonujemy przedsiębiorstw z całej Europy (np. z Czech), więc Starogard Gdański to nie problem.
Strona którą czytasz jest idealnym przykładem na to, że działamy skutecznie, ponieważ mimo, że nie jesteśmy z Starogardu Gdańskiego, to przebiliśmy widocznością firmy z okolic Starogardu Gdańskiego.

Jak pozycjonujemy?

Pracujemy według ściśle określonego harmonogramu , który przez ostatnie 10 lat naszej przygody z SEO dopasowaliśmy do oczekiwań naszych, klientów oraz algorytmu Google. Oczywiście stale go modernizujemy, wprowadzając aktualizacje maksymalnie szybko po pojawieniu się informacji o aktualizacjach algorytmu Google. Dzięki takiej strukturze najlepsze techniki (po okresie testowym) szybko wcielamy w życie na stronach naszych klientów.

Transparentna umowa to u nas podstawa!

Wszystkie umowy zarówno na pozycjonowanie jak i Kampanię SEM od razu podpisujemy na czas nieokreślony z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia.
Bez dodatkowych kosztów, bez "promocji", bez "dziwnych paragrafów".
Działamy transparentnie, a nasza umowa ma tylko 4 strony napisane w prostym i zrozumiałym języku.

Uwaga!

Podczas współpracy z nami wymagamy czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w pełni samodzielnie, ale zawsze potrzebujemy informację o produktach / usługach, które generują największe zyski, największych konkurentach oraz szczere podsumowanie wcześniejszych prób pozycjonowania.
Wszystko i tak wyjdzie podczas naszego pierwszego, dużego audytu, ale zwykle wolimy wiedzieć wcześniej na co zwrócić uwagę.
O zakupie linków z allegro lub innych portali i tak się dowiemy. :)

Kogo pozycjonujemy w Starogardzie Gdańskim?

Każdego, kto tego potrzebuje od klinik medycyny estetycznej aż po portale.
O wiele prościej jest nam powiedzieć, kogo na pewno nie będziemy pozycjonować:
konkurencję klienta z którym mamy podpisaną umowę na kampanię SEM.
Każdy z naszych klientów ma wyłączność dla wybranych haseł kluczowych lub w przypadku dużych kampanii SEM na całą branżę.
Przykładowo, jeśli obsługujemy fryzjera z Starogardu Gdańskiego, to do momentu zakończenia umowy ta gałąź naszej agencji jest tylko i wyłącznie do jego dyspozycji. W tym wypadku nie ma znaczenia budżet, ani żaden inny czynnik.

Cena pozycjonowania strony lub sklepu internetowego w Starogardzie Gdańskim

Zależy od wielu czynników i może się zacząć już od 390 zł netto za miesiąc (zwykle dla firm z Starogardu Gdańskiego o zasięgu kilku kilometrów), lub od kwot cztero / pięcio cyfrowych (dla przedsiębiorstw z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ale o zasięgu ogólnopolskim i sklepów internetowych).

Skuteczne pozycjonowanie

Obecność w wynikach wyszukiwania Google na określone słowa kluczowe nie zawsze powoduje poprawę sprzedaży - niestety. Nam bardzo zależy na skutecznym pozycjonowaniu, czyli przede wszystkim skupieniu się na hasłach, które generują ruch. Co z tego, że działa "pozycjonowanie lokalne", a na frazę "tani i polecany stomatolog w Starogardzie Gdańskim" zajmujesz czołowe pozycje? Ile osób wyszukuje miesięcznie takiego hasła i czy będą zainteresowani skorzystaniem z Twoich usług? Aby wybrać odpowiednie frazy zawsze trzeba sprawdzić ich wartość, zobaczyć na jakie słowa kluczowe kładzie nacisk konkurencja, co w Google Ads generuje wyświetlenia reklam w rejonie Starogard Gdański. Dopiero po tych działaniach można zacząć "ustawiać się" i optymalizować pod konkretne słowa kluczowe. Tu nie ma miejsca na brak współpracy i zlecenie wszystkiego nam. Na etapie wyboru słów kluczowych musimy mieć stały kontakt, żeby wybrać te najskuteczniejsze.

9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję SEO" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji seo" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.

O pozycjonowania w Starogardzie Gdańskim słów kilka

Mieszkasz w Starogardzie Gdańskim? Powierz nam opiekę nad swoją reklamą w sieci. Jeżeli jesteś na tej stronie to znaczy, że nasza reklama działa ;) Twoja również trafi tam gdzie tylko zechcesz.
Zajmujemy się pozycjonowaniem firmy z całej Europy (np. z Austrii), więc Starogard Gdański to nie problem.
Strona którą czytasz jest świetnym dowodem na to, że działamy skutecznie, ponieważ mimo, że nie jesteśmy z Starogardu Gdańskiego, to przebiliśmy widocznością firmy z okolic Starogardu Gdańskiego.

Jak pracujemy?

Działamy według ściśle określonego harmonogramu , który przez ostatnie dziesięć lat naszego doświadczenia w SEO dopasowaliśmy do oczekiwań naszych, klientów oraz algorytmu Google. Oczywiście ciągle go udoskonalamy, wdrażając aktualizacje maksymalnie szybko po pojawieniu się informacji o zmianach algorytmu Google. Dzięki takiej strukturze skuteczne techniki (po zakończeniu okresu testowego) szybko wcielamy w życie na stronach naszych klientów.

Przejrzysta umowa to u nas standard!

Wszystkie umowy zarówno na pozycjonowanie jak i kompleksową obsługę reklamową od razu podpisujemy na czas nieokreślony z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia.
Bez dodatkowych kosztów, bez "promocji", bez "dziwnych paragrafów".
Działamy transparentnie, a nasza umowa ma tylko 4 strony napisane w prostym i zrozumiałym języku.

Uwaga!

Podczas współpracy z nami wymagamy czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w pełni samodzielnie, ale zawsze potrzebujemy informację o produktach / usługach, które generują największe zyski, największych konkurentach oraz szczere podsumowanie wcześniejszych prób pozycjonowania.
Wszystko i tak wyjdzie podczas naszego pierwszego, dużego audytu, ale zwykle wolimy wiedzieć wcześniej na co zwrócić uwagę.
O zakupie linków z allegro lub innych portali i tak się dowiemy. :)

Kogo pozycjonujemy w Starogardzie Gdańskim?

Każdego, kto tego potrzebuje od mechaników aż po korporacje.
O wiele łatwiej jest nam powiedzieć, kogo na pewno nie będziemy pozycjonować:
konkurencję klienta z którym mamy podpisaną umowę na kampanię SEM.
Wszyscy klienci mają wyłączność dla danych haseł lub w przypadku dużych kampanii SEM na całą branżę.
Przykładowo, jeśli obsługujemy dentystę z Starogardu Gdańskiego, to do momentu zakończenia umowy ta gałąź naszej agencji jest tylko i wyłącznie do jego dyspozycji. W tym wypadku nie ma znaczenia budżet, ani żaden inny czynnik.

Cena pozycjonowania strony lub sklepu internetowego w Starogardzie Gdańskim

Zależy od bardzo wielu różnych czynników i może się zacząć już od 340 zł netto za miesiąc (zwykle dla firm z Starogardu Gdańskiego o zasięgu kilku kilometrów), lub od kwot cztero / pięcio cyfrowych (dla przedsiębiorstw z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ale o zasięgu ogólnopolskim i sklepów internetowych).

Skuteczne pozycjonowanie

Obecność w wynikach wyszukiwania Google na określone słowa kluczowe nie zawsze powoduje poprawę sprzedaży - niestety. Nam bardzo zależy na skutecznym pozycjonowaniu, czyli przede wszystkim skupieniu się na hasłach, które generują ruch. Co z tego, że działa "pozycjonowanie lokalne", a na frazę "tani i polecany stomatolog w Starogardzie Gdańskim" zajmujesz czołowe pozycje? Ile osób wyszukuje miesięcznie takiego hasła i czy będą zainteresowani skorzystaniem z Twoich usług? Żeby dopasować odpowiednie frazy zawsze należy sprawdzić ich wartość, zobaczyć na jakie słowa kluczowe kładzie nacisk konkurencja, co w Google Ads generuje kliknięcia w okolicy Starogard Gdański. Dopiero po tych działaniach można zacząć "ustawiać się" i optymalizować pod konkretne słowa kluczowe. Tu nie ma miejsca na brak współpracy i zlecenie wszystkiego nam. Na etapie wyboru słów kluczowych musimy mieć stały kontakt, żeby wybrać te najskuteczniejsze.

9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję SEO" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji seo" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.

Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi o pozycjonowaniu strony internetowej

Dlaczego obecnie nie warto skupiać się na pojedynczych frazach, a patrzeć na widoczność serwisu?

Główne słowa kluczowe są ważne, ale tych mniej popularnych jest dużo więcej, a do tego znacznie prościej się na nie pojawić. Łatwiej jest pojawić się na 100 słów które mają niską konkurencję, są dokładniejszymi zapytaniami i mają średnio 150 kliknięć w miesiącu, niż jednym głównym, które może maksymalnie wygenerować 50 kliknięć. Ta podstrona jest świetnym przykładem, nie skupiamy się na głównej frazie “pozycjonowanie Starogard Gdański”, ale przede wszystkim na pobocznych “pozycjonowanie stron Starogard Gdański”, “pozycjonowanie stron Starogard Gdański cennik” itd, hasło “pozycjonowanie Starogard Gdański” jest tylko przy okazji.

Jak wybrać słowa kluczowe do pozycjonowania?

Żeby wybrać słowa kluczowe, które poprawią sprzedaż i ilość odwiedzin strony / sklepu internetowego trzeba sprawdzić konkurencję, zobaczyć na co się pozycjonują, skorzystać z narzędzi do estymacji ruchu i fraz oraz podpowiedzi słów kluczowych z Google Ads. W wielu przypadkach świetnie spisują się słowa kluczowe z tzw. długiego ogona, czyli te mniej popularne, ale łatwiejsze do wypozycjonowania. Oczywiście ten proces prowadzimy od początku do końca, ale zawsze potrzebujemy pomocy naszych klientów, żeby skupić się na produktach / usługach, które przynoszą ich firmom przychody.

Jakie macie doświadczenie w pozycjonowaniu?

Pozycjonowaniem zajmujemy się od 2010 roku, czyli trochę czasu i zmian algorytmu jest już za nami. Obsługujemy mikrofirmy, małe oraz duże przedsiębiorstwa, zarówno z Warszawy, całej Polski jak i na rynkach zagranicznych. Żadna, nawet najtrudniejsza branża nie jest nam straszna, prowadzimy kampanie reklamowe dla różnych branż od motoryzacyjnej, przez medyczną aż po ogłoszenia towarzyskie.

Jak działamy?

Przede wszystkim działamy transparentnie, według określonego harmonogramu prac, który wcześniej Ci dostarczymy. Nasza umowa jest transparentna, od razu podpisywania na czas nieokreślony z tylko dwoma miesiącami wypowiedzenia. Ta strona to tak zwany landing page, której celem jest wyświetlanie w wynikach Google i wyświetlanie naszej strony kontrahentom wyszukującym agencji pozycjonującej z Starogardu Gdańskiego. Na 99% jesteś tutaj po wpisaniu w Google słowa „Pozycjonowanie stron Starogard Gdański” lub zbliżonej, za pomocą której mogliśmy dotrzeć z reklamą do Ciebie i później możemy wesprzeć Cię w pozyskaniu nowych klientów dla Twojej firmy. Docierać do klientów można z każdego miejsca globu, a to właśnie jest świetny przykład. Kontakt mailowy i telefoniczny, wideokonferencje to również znaczna oszczędność czasu dla obu stron. Jeśli chcesz umówić się na spotkanie w sprawie pozycjonowania Twojej strony firmowej lub sklepu internetowego, skontaktuj się z nami - jeśli trzeba, przyjedziemy nawet do Starogardu Gdańskiego. Poznaj także wyjątkową propozycję kompleksowej obsługi marketingowej, w której oprócz pozycjonowania zawiera szeroki zakres dodatkowych usług! Kampanie SEM zaczynają się od 500 złotych / msc! Czytaj więcej o kompleksowej obsłudze marketingowej.

 • Dobry i co najważniejsze szybki kontakt telefoniczny jak i mailowy, firma podejmuje się różnych wyzwań nie tylko z zakresu branży internetowej (kubki, plakaty, ulotki, pieczątki itp.). Proponują konkretne rozwiązania oraz sposoby realizacji, dokładność co do najmniejszych szczegółów. Wysoka jakość produktów, godna polecenia cena jak i szybkość realizacji zamówień. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz i polecam
  Jakub Pysz
  IF Infernal
 • Polecam w 100%. Agencja wykazała się sporą cierpliwością - testowała różne rozwiązania, podsuwała pomysły i praktycznie zawsze była pod telefonem. Podziękowania należą się zwłaszcza Pani Izie, która znosiła wiele telefonów i maili:)
  Wirginia Drabek-Szuba
  LOXA
 • Mega profesjonalne podejście do klienta, idealne wykonanie strony, firmowego logo,wizytówek, a dzięki możliwości wyboru PAKIETÓW, ogromna oszczędność. Lepiej trafić nie można.
  Łukasz Hampel
  Eu-Dent
 • Nasza strona internetowa powstała w szybkim tempie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Stały kontakt telefoniczny i mailowy pozwolił na dopracowanie strony od ogólnego zarysu po drobne szczegóły. Pozostałe pytania i kwestie niejasne zostały omówione na prezentacji z prowadzenia witryny. Szczerze polecamy.
  Willa Martini

Pozycjonowanie to nasza specjalność.
Chcesz przeczytać więcej informacji o pozycjonowaniu?

SEMSEM

Kto będzie zajmował się pozycjonowaniem?


 


Zaufali nam

Masz jeszcze jakieś pytanie?

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Bezpłatna wycena!

Skoro jesteś już w tym miejscu i wiesz że potrzebujesz wsparcia w świecie marketingu internetowego, napisz do nas bezpośrednie zapytanie o wycenę!


2(6)2(6)

Zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin, ale może się zdarzyć, że będziemy potrzebować dwóch dni roboczych na odpowiedź

Masz jeszcze jakieś pytanie?

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Bezpłatna wycena!

Skoro jesteś już w tym miejscu i wiesz że potrzebujesz wsparcia w świecie marketingu internetowego, napisz do nas bezpośrednie zapytanie o wycenę!


2(6)2(6)

Zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin, ale może się zdarzyć, że będziemy potrzebować dwóch dni roboczych na odpowiedź

Powiązane strony:

Ostatnia aktualizacja