Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Starogard Gdański

Chcesz rozpocząć współpracę z agencją z Starogardu Gdańskiego, która zajmuje się tworzeniem stron www? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz team! Innowacyjna strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w przestrzeni internetowej, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Starogard Gdański

Strony internetowe
Starogard Gdański

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Starogardu Gdańskiego i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twoją markę z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • wsparcie techniczne

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Starogardu Gdańskiego

Tworzenie serwisów www Starogard Gdański to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy zaprojektować przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Starogard Gdański

Dobrze przemyślana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (lub sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt stworzenia strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej?

Strony internetowe to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że projektujemy strony internetowe Starogard Gdański, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Starogard Gdański

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz mieć funkcjonalną stronę internetową? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Starogard Gdański tworzymy także intuicyjne sklepy internetowe Starogard Gdański dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Starogard Gdański

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny oraz utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co później przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest bardzo dużo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja reklamowa tworzymy strony, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i responsywna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną świetnie dobraną do ich wymagań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami