Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Szczecinek

Szukasz firmy z Szczecinka, która tworzy serwisy internetowe? Już nie musisz, bo masz M16.pl! Dobrze zoptymalizowana strona www to najlepsza wizytówka firmy w Internecie, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Szczecinek

Strony internetowe
Szczecinek

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na wzrost zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Szczecinka i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasno określone warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Szczecinka

Projektowanie serwisów www Szczecinek to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieskończoną ilość możliwych zmian z tego samego widoku. Możemy zaprojektować innowacyjną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, a także stworzenia contentu.

Projektowanie stron Szczecinek

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najlepsza strona www (czy też sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt zbudowania internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej?

Strony www to istotne miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Szczecinek, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Szczecinek

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz mieć innowacyjną stronę www? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Szczecinek tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Szczecinek dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Szczecinek

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny i hosting także wpisuje się w zakres naszych usług. Jeśli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co kolejno ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe marki w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony zazwyczaj rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, więc już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle istotny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja reklamowa budujemy strony, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują odwiedzających do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że nowoczesna i funkcjonalna witryna www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną idealnie dopasowaną do ich oczekiwań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami