Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Radłów

Planujesz rozpocząć współpracę z firmą z Radłowa, która zajmuje się budową stron www? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Profesjonalna strona www to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w Internecie, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Radłów

Strony internetowe
Radłów

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Radłowa i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony www dla Klientów z Radłowa

Projektowanie stron internetowych Radłów to nieszablonowa praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają niezliczoną ilość modyfikacji z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować intuicyjną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też napisania tekstu.

Projektowanie stron Radłów

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy tworzeniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe informacje. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (czy też sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt wykonania strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz responsywnej strony internetowej?

Strony internetowe to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy skuteczne strony internetowe Radłów, które znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Radłów

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Radłów tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Radłów dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany i spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Radłów

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny oraz hosting także wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest wiele, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja interaktywna tworzymy serwisy, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do kontaktu z Tobą.

Pamiętaj, że nowoczesna i responsywna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną idealnie dobraną do ich wymagań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami