Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Tarnów

Szukasz firmy z Tarnowa, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych? Już nie musisz, bo masz nasz team! Profesjonalna strona www to najlepsza wizytówka firmy w świecie wirtualnym, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Tarnów

Strony internetowe
Tarnów

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Tarnowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Tarnowa

Projektowanie stron internetowych Tarnów to twórcza praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować responsywną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, a także stworzenia contentu.

Projektowanie stron Tarnów

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt stworzenia internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz profesjonalnej strony www?

Strony internetowe to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Tarnów, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Tarnów

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Tarnów tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe Tarnów dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Tarnów

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest sporo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja SEO/SEM projektujemy serwisy, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną idealnie dopasowaną do ich potrzeb — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami