Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Tarnów

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Tarnów

Pozycjonowanie
Tarnów

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekty?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Tarnowie

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od podstaw
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Czytasz tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Tarnów”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Tarnowa, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Tarnowa na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Tobie.

Gdy konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Napisz do nas, a zobaczysz, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Tarnów to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Tarnów
pozycjonowanie stron Tarnów

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Tarnów. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Tarnów
Jak pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w SEO i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Tarnowie
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Tarnowie
Ważne!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Tarnów
Kogo pozycjonujemy w Tarnowie?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po duże sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Tarnów

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie działania jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Tarnów
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Tarnowie - postaw na marketing internetowy!

Zastanawiasz się, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Tarnowa i okolic

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które pokazują się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Tarnów, jest powiązane z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale przede wszystkim należy to robić rozsądnie. Dzięki wypracowanym w ciągu ostatnich lat standardom, możemy wyraźnie poprawić wyniki Klientów, którzy nas wybrali, za czym idą wyraźne sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Tarnów najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo kierujemy się do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Tarnów. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Tarnowie? Aby dokładnie to obliczyć, warto wziąć pod uwagę trzy zmienne – słowa kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i starcie działań wybieramy więcej fraz, po to, aby dopasować te, które będą najefektywniejsze oraz takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: pub, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pojawienie się w SERPach dzięki dopasowaniu dobrej jakości treści. Założymy dla Twojej firmy również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie wyniku pod kątem konwersji. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dopasowania zasięgu pokazywania się stworzonych reklam lokalnie np. wyłącznie Tarnowa i sprawniejszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Tarnów), na pewno uzyskamy zwrot z kampanii.