Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Biała Podlaska

Potrzebujesz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu online w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Biała Podlaska

Pozycjonowanie
Biała Podlaska

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie frazy

Nie posiadamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Jest to uzależnione od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Białej Podlaskiej

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są drogą mailową, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów internetowych od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Biała Podlaska”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Białej Podlaskiej, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Białej Podlaskiej w kategorii słów kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojej firmie.

W przypadku gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to warto coś z tym zrobić. Napisz do nas, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! To jest idealny czas, byś w końcu został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Biała Podlaska to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Biała Podlaska
pozycjonowanie stron Biała Podlaska

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Biała Podlaska. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Biała Podlaska
Jak wygląda nasza praca?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Białej Podlaskiej
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Białej Podlaskiej
Ważne!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Biała Podlaska
Kto może skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Biała Podlaska

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: zakup linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Biała Podlaska
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Białej Podlaskiej - postaw na marketing internetowy!

Masz dylemat, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki trafnemu doborowi fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Białej Podlaskiej i okolic

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do potrzeb reklamowych. Na efekty z pozycjonowania należy czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które znajdują się tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Biała Podlaska, jest powiązane z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozważnie. Dzięki wypracowanym w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie poprawić wyniki naszych Klientów, za czym idą zdecydowane sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Biała Podlaska to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Biała Podlaska. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Białej Podlaskiej? Aby dokładnie to zweryfikować, musimy wziąć pod uwagę trzy warunkowe – frazy kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, żeby dopasować te, które będą najefektywniejsze i takie, które mają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z Twoich usług. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie wartościowych contentu. Założymy dla Ciebie również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie wyniku pod kątem konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego będzie reklama płatna w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dopasowania zasięgu wyświetlania stworzonych reklam regionalnie np. wykluczenie Białej Podlaskiej i sprawniejszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wybrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Biała Podlaska), z pewnością możemy liczyć na zwrot z kampanii.