Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Kraków

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Kraków

Pozycjonowanie
Kraków

Jakie są koszty

Budżet jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, do jakiego stopnia są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie frazy

Nie posiadamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Krakowie

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy przez e-mail, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów online od podstaw
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury strony
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Kraków”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Krakowa, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Krakowa na słowa powiązane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Tobie.

Jeżeli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Napisz do nas, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! To jest odpowiedni czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Kraków to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Kraków
pozycjonowanie stron Kraków

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, ale tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Kraków. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Kraków
Jak pracujemy?

Śledzimy wszelkie nowości w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Krakowie
Jasne warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Krakowie
Ważne!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Kraków
Kto może skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Kraków

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: zakup linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Kraków
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Krakowie - postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na promocję swojej firmy w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Nie ważne, czy masz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak pokazać się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w danym regionie. Przez odpowiedni dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Krakowa i okolic

Dzięki kampanii SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które wyświetlają się zaraz pod płatnymi reklamami (Google Ads). Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Kraków, wiąże się z narastającymi kosztami i większym nakładem czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Dzięki wypracowanym przez lata standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie polepszyć wyniki naszych Klientów, co powoduje zdecydowane sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Kraków najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Kraków. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch na stronie wzrasta – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Krakowie? Będzie to uzależnione od kilku zmiennych – frazy kluczowe, strony konkurencyjne i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań wybieramy więcej fraz, żeby dobrać te, które będą najbardziej efektywne i takie, które mają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu wartościowych contentu. Stworzymy dla Ciebie również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu wyświetlania stworzonych reklam lokalnie np. wyłącznie Krakowa i sprawniejszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Kraków), na pewno zdobędziemy zyski z kampanii.