Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Gorlice

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Gorlice

Pozycjonowanie
Gorlice

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to uzależnione od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Gorlicach

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy drogą mailową oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Gorlice”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Gorlic, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Gorlic w kategorii słów kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojej firmie.

W przypadku gdy konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to warto coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś wreszcie został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Gorlice to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Gorlice
pozycjonowanie stron Gorlice

Fachowcy od SEO do Twoich usług!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Gorlice. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Gorlice
Na co możesz liczyć?

Śledzimy wszelkie nowości w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Gorlicach
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Gorlicach
Uwaga!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w sami, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Gorlice
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Gorlice

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie działania jak: kupno linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Gorlice
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Gorlicach - postaw na marketing online!

Nie wiesz, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w danym regionie. Przez odpowiedni dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy od razu pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które wyświetlają się zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Gorlice, wiąże się z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozważnie. Posiadamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Gorlice najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Gorlice. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Gorlicach? Będzie to uzależnione od kilku zmiennych – słowa kluczowe, naszą konkurencję i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, żeby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które posiadają największy potencjał szybszego zysku dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu dobrej jakości contentu. Założymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji określenia zasięgu wyświetlania reklam lokalnie np. wyłącznie Gorlic i sprawniejszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google nad stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Gorlice), z pewnością zdobędziemy zyski z kampanii.