Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Zakliczyn

Potrzebujesz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu online w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Zakliczyn

Pozycjonowanie
Zakliczyn

Jaki budżet

Budżet jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jak bardzo jest rozwinięta konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekt?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Zakliczynie

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są drogą mailową oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od podstaw
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Znalazłeś się na tej stronie, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Zakliczyn”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Zakliczyna, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Zakliczyna na słowa kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Tobie.

Gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Napisz do nas, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest odpowiedni czas, byś wreszcie został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Zakliczyn to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Zakliczyn
pozycjonowanie stron Zakliczyn

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, ale tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak działa nasza agencja interaktywna Zakliczyn. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Zakliczyn
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy najnowsze trendy w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Zakliczynie
Klarowna umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Zakliczynie
Ważne!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Zakliczyn
Kogo pozycjonujemy w Zakliczynie?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Zakliczyn

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie działania jak: zakup linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Zakliczyn
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Zakliczynie - postaw na marketing w sieci!

Nie wiesz, czy zdecydować się na promocję swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak pokazać się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do aktualnych potrzeb reklamowych. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które pokazują się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Zakliczyn, jest powiązane z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale przede wszystkim należy to robić rozważnie. Za pomocą wypracowanych przez lata standardom, możemy wyraźnie polepszyć pozycje Klientów, którzy się na nas zdecydowali, za czym idą wysokie sukcesy finansowe. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Zakliczyn najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Na początku trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Zakliczyn. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch się zwiększa – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Zakliczynie? Jest to uzależnione od kilku zmiennych – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, żeby dopasować te, które staną się najefektywniejsze i takie, które mają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu dobrej jakości contentu. Założymy dla Twojej firmy też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), dzięki możliwości dopasowania zasięgu wyświetlania stworzonych reklam lokalnie np. wyłącznie Zakliczyna i sprawniejszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google przed konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Zakliczyn), z pewnością uzyskamy zwrot z kampanii.