Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Przemyśl

Szukasz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu online w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Przemyśl

Pozycjonowanie
Przemyśl

Jakie są koszty

Budżet zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Przemyślu

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy przez e-mail oraz telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Przemyśl”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Przemyśla, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Przemyśla w kategorii słów kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy Twojej firmie.

Jeżeli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Napisz do nas, a przekonasz się, że to inni będą oglądać Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Przemyśl to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Przemyśl
pozycjonowanie stron Przemyśl

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Przemyśl. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej informacji 

pozycjonowanie stron internetowych Przemyśl
Na co możesz liczyć?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Przemyślu
Przejrzysta umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Przemyślu
Ważne!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Przemyśl
Kto powinien skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować wszystkich – od palarni kawy, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Przemyśl

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Przemyśl
Tworzenie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Przemyślu - postaw na marketing online!

Nie wiesz, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Niezależnie od tego, czy masz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak pokazać się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Przemyśla i okolic

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest perfekcyjne dopasowanie budżetu do aktualnych potrzeb reklamowych. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które pokazują się bezpośrednio pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Przemyśl, jest powiązane z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale przede wszystkim należy to robić rozważnie. Posiadamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pomagają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Przemyśl to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Przemyśl. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch na stronie wzrasta – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Przemyślu? Będzie to zależne od kilku zmiennych – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, żeby dopasować te, które staną się najefektywniejsze oraz takie, które posiadają największy potencjał szybszego zysku dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pojawienie się w SERPach dzięki dopasowaniu dobrej jakości treści. Stworzymy dla Twojej firmy również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, dzięki możliwości określenia zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wyłącznie Przemyśla i sprawniejszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google przed konkurencją. Gdy wyświetlamy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Przemyśl), z pewnością uzyskamy zyski z kampanii.