Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Jarosław

Potrzebujesz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Jarosław

Pozycjonowanie
Jarosław

Jaki budżet

Budżet jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie frazy

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to uzależnione od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Jarosławiu

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy drogą mailową, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i szybkość działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Trafiłeś na tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Jarosław”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Jarosławia, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Jarosławia w kategorii fraz kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojej firmie.

Gdy konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Napisz do nas, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Jarosław to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Jarosław
pozycjonowanie stron Jarosław

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, jednak taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Jarosław. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Jarosław
Jak pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Jarosławiu
Przejrzysta umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Jarosławiu
Ważne!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Jarosław
Kto może skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Jarosław

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Jarosław
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Jarosławiu - postaw na marketing internetowy!

Nie wiesz, czy zdecydować się na promocję swojej firmy w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Niezależnie od tego, czy masz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Przez odpowiedni dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Jarosławia i okolic

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do potrzeb reklamowych. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które wyświetlają się zaraz pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Jarosław, jest związane z rosnącymi kosztami i większą ilością czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Za pomocą wypracowanych przez lata standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie polepszyć wyniki naszych Klientów, co powoduje wyraźne sukcesy finansowe. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Jarosław najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Początkowo docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Jarosław. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Jarosławiu? Jest to zależne od kilku zmiennych – słowa kluczowe, strony od konkurencji oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dobrać te, które będą najefektywniejsze i takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu wartościowych treści. Założymy dla Ciebie również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest zwiększenie widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam regionalnie np. wyłącznie Jarosławia i sprawniejszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Jarosław), z pewnością osiągniemy zyski z kampanii.