Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Jarosław

Planujesz nawiązać współpracę z agencją z Jarosławia, która tworzy strony internetowe? Już nie musisz, bo masz nasz team! Responsywna strona www to najlepsza wizytówka firmy w przestrzeni internetowej, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Jarosław

Strony internetowe
Jarosław

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na zwiększenie dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Jarosławia i okolic. Skontaktuj się z nami — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla firm z Jarosławia

Tworzenie stron www Jarosław to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieskończoną ilość możliwych zmian z jednego wyglądu. Możemy stworzyć innowacyjną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, a także stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Jarosław

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy planowaniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (czy też sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Serwisy www to najważniejsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że tworzymy skuteczne strony internetowe Jarosław, które znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Jarosław

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Jarosław tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Jarosław dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Jarosław

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny internetowej i utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co później ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest wiele, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy częstych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa projektujemy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i intuicyjna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich potrzeb — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami